Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-01T10:30:00+02:00 Radosna nowina zawładnęła internetem! Rodzina gwiazdy disco polo powiększyła się! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/radosna-nowina-zawladnela-internetem-soleonczykowa-rodzina-powiekszyla-sie-1587993430.jpg
Reklama

Radosna nowina zawładnęła internetem! Rodzina gwiazdy disco polo powiększyła się!

Redakcja , 01 Maj 2020  10:30
Radosna nowina zawładnęła internetem! Rodzina gwiazdy disco polo powiększyła się!
Źródło zdjęć: facebook.com/kamilsoleo.jaworski.7
Reklama

Artysta po raz kolejny został ojcem. Na zdjęciu z noworodkiem wygląda na bardzo zadowolonego. Fani nie szczędzą gratulacji muzykowi

Reklama

Rodzina disco polo znowu się powiększyła. Tym razem to wokaliście z zespołu Soleo, urodził się synek. Kamil Jaworski, lider i wokalista zespołu Soleo znienacka poinformował fanów i internautów o tej szczęśliwej nowinie.

Zobacz również: Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!

Artysta po raz kolejny został ojcem. Na zdjęciu z noworodkiem wygląda na bardzo zadowolonego. Fani nie szczędzili gratulacji muzykowi. W końcu zespół Soleo jest już ponad 10 lat na rynku disco polo, więc przez ten czas zdążył zrzeszyć sobie wiernych odbiorców, jak i stworzyć wiele cudownych hitów.

Niezaprzeczalnym numerem jeden od zespołu Soleo jest piosenka pod tytułem „Słodko słodka”. Utwór ma już ponad 13 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji. Być może teraz wokalista zdecyduje się na nowy kawałek, który zadedykuje swojemu nowo-narodzonemu synkowi, Frankowi.

Jak obstawiacie, do kogo będzie podobny mały Franio? My oczywiście w imieniu całej redakcji składamy ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i życzymy dużo zdrowia.

Być może synek pójdzie w ślady Kamila i również będzie podbijał muzyczny rynek, jak już podrośnie.

Zobacz również: Gwiazda disco polo w samym staniku złożyła fanom noworoczne życzenia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Imperator disco polo na ustach wszystkich! Genialny występ Marcina Millera (Boys) na Sylwestrze z Dwójką! To było nieziemskie!
  2. Gwiazdor disco polo zszokował fanów?! Takiego rozpoczęcia roku nikt się nie spodziewał
  3. Artystka disco polo zapomniała włożyć spodni?! Widok zwala z nóg. Internauci zachwyceni jej ciałem!
  4. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej