Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski lubi szybką jazdę! Zobaczcie, jaką atrakcje zagwarantował sobie i żonie!

2019-10-29T07:00:00+01:00 Radek Liszewski lubi szybką jazdę! Zobaczcie, jaką atrakcje zagwarantował sobie i żonie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/cala-prawda-o-wokaliscie-zespolu-weekend-1571919131.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/grupaweekend
Reklama


Ogólna

Tego o Radku Liszewskim z pewnością nie wiedzieliście. Nie tylko muzyka jest jego pasją. Artysta spełnia się również poza muzyką

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo, dzięki któremu wspomniany gatunek muzyczny został przywrócony do łask, zaskoczył internautów! Spędził dzień z ukochaną żoną w wyjątkowy sposób. To wzbudziło zainteresowanie internautów! 

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Mowa oczywiście o Radosławie Liszewskim z zespołu Weekend, który stworzył wielki przebój disco polo pt. „Ona tańczy dla mnie”. Obecnie teledysk do piosenki przekroczył już 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji.

RADEK LISZEWSKI Z ŻONĄ PRZY MOTOCYKLU! 

Niedawno artysta pochwalił się zdjęciem z urokliwego miejsca, do którego udał się razem ze swoją współmałżonką, Dorotą. W końcu po intensywnym okresie w życiu gwiazd, jakim była letnia trasa koncertowa, przyszedł czas na chwile relaksu i poświęcenia więcej uwagi bliskim. Małżeństwo wyglądało na bardzo szczęśliwych. Ale na tym nie koniec! Po powrocie z wakacji wokalista spędził z żoną w wyjątkowy sposób wolną niedzielę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Motocyklowa Niedziela

Post udostępniony przez Radosław Liszewski (@radek_liszewski)

Państwo Liszewscy udali się na motocyklową przejażdżkę! Trzeba przyznać, że to urocze ze strony wokalisty, że w męskim gronie pokazuje się z żoną. W końcu nie każdy wykonawca byłby do tego skłonny. Radek docenia każdą chwile ze swoją ukochaną. Również Dorota stara się dotrzymywać kroku swojemu mężowi, tym bardziej że oboje lubią przejażdżki motocyklowe.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Prawda, że wyglądają cudownie? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.