2023-10-17T13:48:00+02:00 "Przytul mnie" od Paw - hitem zanim jeszcze wyszło? Dowiedz się, jak zespół podbija TikTok przed Paw pod wodzą Szymona Samulaka zdobywa serca fanów. Ich hit "Ona chce" bije rekordy, a "Przytul mnie" podbija TikTok jeszcze przed premierą! https://disco-polo.info/uploads/news/przytul-mnie-od-paw---hitem-zanim-jeszcze-wyszlo-dowiedz-sie-jak-zespol-podbija-tiktok-przed-oficjalna-premiera-utworujpg.jpg

"Przytul mnie" od Paw - hitem zanim jeszcze wyszło? Dowiedz się, jak zespół podbija TikTok przed oficjalną premierą utworu!

Autor: Adam Begier , 17 Październik 2023  13:48
Źródło zdjęć: facebook.com/szymon.samulak

Paw pod wodzą Szymona Samulaka zdobywa serca fanów. Ich hit "Ona chce" bije rekordy, a "Przytul mnie" podbija TikTok jeszcze przed premierą!Reklama

  Reklama

  Polski rynek muzyczny jest niesamowicie zróżnicowany, a jednym z gatunków, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, jest disco polo. Wśród zespołów tego gatunku znajdują się takie, które z powodzeniem zdobywają sympatię fanów, ale też te, które zdobywają serca na cały świat. Jednym z nich jest zespół Paw pod wodzą niezastąpionego Szymona Samulaka. Ale co stoi za ich sukcesem?

  Paw, czyli Pozytywnie albo Wcale to zespół, który w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy renesans. Ich najnowsza produkcja "Ona chce" osiągnęła wynik ponad 580 tysięcy odtworzeń, a komentarze fanów są niemal jednoznacznie pozytywne. To dowód na to, że zespół trafia w gusta publiczności i potrafi dostarczyć hit za hitem.

  TikTok - nowe pole do podboju dla Paw?

  To, co jeszcze bardziej zaskakuje, to fakt, że kolejny utwór zespołu - "Przytul mnie" - zdobywa popularność jeszcze przed oficjalną premierą! W dobie mediów społecznościowych, platformy takie jak TikTok mają niesamowity wpływ na popularność utworów. Fragment piosenki "Przytul mnie" udostępniony przez zespół wywołał prawdziwą sensację. W ciągu zaledwie 5 dni ponad 600 użytkowników TikToka zdecydowało się dograć do niego własne filmy, a liczba ta wciąż rośnie.

  Ta nowa forma promocji, polegająca na udostępnianiu fragmentów utworów jeszcze przed ich premierą, wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Fani są ciekawi, oczekują pełnej wersji utworu i z niecierpliwością śledzą każdy krok zespołu.

  Zespół Paw pod wodzą Szymona Samulaka robi furorę nie tylko na polskim rynku disco polo. Ich umiejętność tworzenia chwytliwych melodii i tekstów, które trafiają do serc publiczności, sprawia, że są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców tego gatunku. A jeśli dodamy do tego mądrą strategię promocyjną, jaką jest wykorzystanie mediów społecznościowych, nie mamy wątpliwości, że zespół Paw jeszcze nie raz nas zaskoczy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne hity!

   

  Reklama

  PAW - Ona Chce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Niezapomniana noc w Warszawie: Classic rozgrzewa parkiet do czerwoności w klubie Explosion!
  2. Wypadek młodej gwiazdy disco i jego menadżera w drodze na Fame MMA! Kobieta wjechała na czerwonym świetle!
  3. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  4. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć
  5. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  6. Izabela Trojanowska kontra Zenek Martyniuk: Ostra ocena króla disco polo
  7. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  8. Przepiękna premiera od Sławomira! 'Nowy świat' to wyjątkowa ballada | MEGA nowość

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie