Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-18T07:45:00+02:00 Przystojny Marcin Miller, ponętna blondynka i 49 milionów na koncie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/przystojny-marcin-miller-ponetna-blondynka-i-49-milionow-na-koncie-1568651801.jpg
Reklama

Przystojny Marcin Miller, ponętna blondynka i 49 milionów na koncie!

Redakcja , 18 Wrzesień 2019  07:45
Przystojny Marcin Miller, ponętna blondynka i 49 milionów na koncie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Spodziewaliście się, że Marcin Miller (Boys) zgromadzi aż tyle milionów?

Reklama

Ciężko byłoby sobie wyobrazić świat disco polo bez Marcina Millera, który jest legendą w branży. Dla wielu młodych wykonawców, ludzi którzy szukają swojej ścieżki życiowej i zawodowej, Miller z formacji Boys jest wielkim autorytetem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!

Nic w tym dziwnego. W końcu nie każdy wykonawca osiągnął taki sukces. Nie ma Polaka, który chociaż raz nie słyszał utworu zatytułowanego „Jesteś szalona”. Kawałek jest nieodzownym wyznacznikiem dobrego i zarazem klasycznego disco polo z lat 90 - tych. Zespół Boys jest jednym z lepszych grup, które idą z postępem.

Formacja w ciągu swojej kariery, ani razu nie osiadła na laurach. Ponadto lider grupy, Marcin Miller jest bardzo otwartym człowiekiem z klasą, który ma na koncie również duety z młodymi wykonawcami, w których zauważył potencjał.

Jest to między innymi Luka Rosi. Panowie razem stworzyli bardzo smaczny kawałek pt. „Winogrona” - długo nie trzeba było czekać, żeby piosenka została podchwycona przez rozgłośnie radiowe.

Ponadto grupa Boys w ostatnim czasie rozkochała miliony Polaków wraz ze swoją niewiastą. Teledysk do utworu „Najpiękniejsza dziewczyno” został wyświetlony już ponad 49 milionów razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu. Piosenka od początku była skazana na sukces.

Z tekstem utożsamiło się wiele kobiet, które marzą, aby Marcin spojrzał w ich stronę chociaż przez sekundę śpiewając refren właśnie tego kawałka.

Zobacz również: Wdzięk, czar i tona seksapilu! Trzy urocze dziewczyny z Top Girls wystąpiły w znanym programie TVP!

Też tak macie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  2. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  3. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  4. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej