Reklama
Polecamy


Reklama

Przepiękne chwile w życiu Czadomana! Wokalista disco polo pochwalił się swoją ostrą i niezwykle kokieteryjną wybranką.

2019-08-07T13:01:00+02:00 Przepiękne chwile w życiu Czadomana! Wokalista disco polo pochwalił się swoją ostrą i niezwykle kokieteryjną wybranką. https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/przepiekne-chwile-w-zyciu-czadomana-wokalista-disco-polo-pochwalil-sie-swoja-ostra-i-niezwykle-kokieteryjna-wybranka-1565175437.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Cóż za historia uwielbianego wokalisty disco polo!

Reklama

Serce rozum opętało. Strzała Amora trafiła wokalistę disco polo. Dawno nie był aż tak szczęśliwy! Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko. Paweł pochwalił się swoją ostrą i niezwykle kokieteryjną wybranką.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Czadoman już nie raz pokazał, że ma kilka twarzy w dobrym tego słowa znaczeniu. Wokalista w świecie disco polo jest szanowanym i lubianym wykonawcą, który jest na domiar tego bardzo charakterystycznym człowiekiem.

W branży disco polo jest doskonale wszystkim znany z takich przebojów, jak „Jedziemy z blondi” , „Chodź na kolana” , „Moja Bejbe” a przede wszystkim z „Ruda tańczy jak szalona”. Teledysk do tego utworu ma już ponad 112 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty.

Wokalista jest inny od reszty, bo poza disco polo, tworzy także muzykę w innym gatunku. Wiadomo też, że artysta ma słabość do pięknych kobiet i szybkich samochodów.

Niedawno na profilu Facebookowym pochwalił się swoją czerwoną perłą i napisał:
- Moja nowa CzadoFurka zabezpieczona warstwą ceramiczną!Polecam 

Trzeba przyznać, że samochód robi wrażenie! W takim aucie żadna panna nie oprze się Pawłowi. Nieważne singielka, czy w związku. Wsiadłybyście na przejażdżkę z wokalistą?

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Ostra jazda gwarantowana!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.