Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-13T07:30:00+01:00 Przepiękna żona artysty disco polo w ponętnej publikacji. Zapozowała w samym staniku! https://disco-polo.info/uploads/news/zona-artysty-disco-polo-w-ponetnej-publikacji-pozuje-w-samym-stanikujpg.jpg
Reklama

Przepiękna żona artysty disco polo w ponętnej publikacji. Zapozowała w samym staniku!

Redakcja , 13 Marzec 2021  07:30
Przepiękna żona artysty disco polo w ponętnej publikacji. Zapozowała w samym staniku!
Źródło zdjęć: instagram.com/denigazda/

Żona wokalisty disco polo pozuje w samym staniku, maksymalnie eksponując swój dekolt. Jej biust zdominował kadr

Reklama

W branży disco polo nie brakuje optycznych doznań, które z wielką uwagą śledzą żądni zmysłowych publikacji fani. Za te odpowiadają piękne panie z tanecznego świata.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Nieustanne udostępnianie gorących kadrów, kończy się falą pozytywnych komentarzy i uwielbieniem ze strony odbiorców. Oprócz czynnych reprezentantek naszego gatunku (wokalistek, instrumentalistek, tancerek i modelek), istnieje grupa, o której absolutnie nie należy zapominać. To partnerki największych gwiazdorów disco polo.

Do nich bez wątpienia należy zjawiskowa Deni - żona słynnego lidera zespołu Power Play - Sylwka Gazdy, która jest również bohaterką kilku teledysków. Deni od kilku miesięcy dba o swoich fanów w social mediach. Gwiazda co chwila dostarcza im zdjęcia, od którego bicie serca przyspiesza, a ciśnienie wzrasta do niebezpiecznej granicy. Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna taka fotografia.

Pani Gazda pozuje w samym staniku, maksymalnie eksponując swój dekolt. Jej biust zdominował kadr, skutecznie budząc zmysły wszystkich oglądających. Nie można nie zwrócić uwagi na przeszywające na wskroś spojrzenie Deni.

Nie mamy wątpliwości, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w całej branży disco polo. Zobaczcie fotkę od żony lidera Power Play, która wystąpiła m.in. w teledysku Najpiękne.

Zobacz również: Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Power Play - Ciebie Mam
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  3. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  4. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej