Reklama
Polecamy


Reklama

Przepiękna wokalistka disco polo zaskakuje nowym filmem! Niespodziewane video podbija sieć!

2020-04-20T18:05:00+02:00 Przepiękna wokalistka disco polo zaskakuje nowym filmem! Niespodziewane video podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalistka-disco-polo-zaskakuje-nowoscia-niespodziewane-video-1587068233.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespol_lili/?hl=pl
Reklama


Premiera

Piosenka disco polo pt. „Dla Ciebie” jest już dostępna w serwisie YouTube i rozpoczęła ekspansję ku podbojowi ludzkich serc i muzycznych gustów

Reklama

Mimo braku tras koncertowych, wypełnionych po brzegi klubów czy stadionów, nie możemy narzekać na nudę w disco polo. Artyści robią wszystko, by fani nie byli zmuszeni do „odgrzewania” starych przebojów i udostępniają nowe kawałki, nawet kosztem braku odpowiedniej oprawy obrazowej.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Lili, to wokalistka, która pierwsze kroki w świecie muzyki tanecznej już dawno ma za sobą. Teraz, rozpędzona artystka stawia olbrzymie susy, zdobywając po każdej premierze kolejnych fanów do i tak ogromnej rzeszy. Taki stan obliguje gwiazdę do publikowania nowych przebojów wbrew zaistniałej sytuacji.

Piosenka pt. „Dla Ciebie” jest już dostępna w serwisie YouTube i rozpoczęła ekspansję ku podbojowi ludzkich serc i muzycznych gustów. Wszystko odbywa się z doskonałym skutkiem, o czym świadczą komentarze fanów pod utworem:

„Meeega power...”, „Sztos” - takie opinie są na pewno bardzo budujące dla ambitnej piosenkarki. Utworowi towarzyszy przyjemna grafika z wyświetlanym tekstem, zatem włączając oryginalną wersję, mamy możliwość zorganizowania domowego karaoke.

Polecamy!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.