2020-04-20T18:05:00+02:00 Przepiękna wokalistka disco polo zaskakuje nowym filmem! Niespodziewane video podbija sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/wokalistka-disco-polo-zaskakuje-nowoscia-niespodziewane-video-1587068233.jpg

Przepiękna wokalistka disco polo zaskakuje nowym filmem! Niespodziewane video podbija sieć!

Redakcja , 20 Kwiecień 2020  18:05

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Przepiękna wokalistka disco polo zaskakuje nowym filmem! Niespodziewane video podbija sieć!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_lili/?hl=pl
Reklama

Piosenka disco polo pt. „Dla Ciebie” jest już dostępna w serwisie YouTube i rozpoczęła ekspansję ku podbojowi ludzkich serc i muzycznych gustów

Reklama

Mimo braku tras koncertowych, wypełnionych po brzegi klubów czy stadionów, nie możemy narzekać na nudę w disco polo. Artyści robią wszystko, by fani nie byli zmuszeni do „odgrzewania” starych przebojów i udostępniają nowe kawałki, nawet kosztem braku odpowiedniej oprawy obrazowej.

Zobacz również: Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!

Lili, to wokalistka, która pierwsze kroki w świecie muzyki tanecznej już dawno ma za sobą. Teraz, rozpędzona artystka stawia olbrzymie susy, zdobywając po każdej premierze kolejnych fanów do i tak ogromnej rzeszy. Taki stan obliguje gwiazdę do publikowania nowych przebojów wbrew zaistniałej sytuacji.

Piosenka pt. „Dla Ciebie” jest już dostępna w serwisie YouTube i rozpoczęła ekspansję ku podbojowi ludzkich serc i muzycznych gustów. Wszystko odbywa się z doskonałym skutkiem, o czym świadczą komentarze fanów pod utworem:

„Meeega power...”, „Sztos” - takie opinie są na pewno bardzo budujące dla ambitnej piosenkarki. Utworowi towarzyszy przyjemna grafika z wyświetlanym tekstem, zatem włączając oryginalną wersję, mamy możliwość zorganizowania domowego karaoke.

Polecamy!

Zobacz również: Zakazy (Zimne 07)! Wielka premiera z rąk mistrza dyskotekowych brzmień disco polo podbija sieć! Loverboy zaskoczył!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  2. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  3. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  4. Zakazy (Zimne 07)! Wielka premiera z rąk mistrza dyskotekowych brzmień disco polo podbija sieć! Loverboy zaskoczył!
  5. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  6. Totalny szok! Zenon Martyniuk - Akcent z gorącą premierą pt. 'Mercedesy'! | VIDEO
  7. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  8. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami