2021-03-04T15:44:00+01:00 Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-zespolu-top-girls-zachwyca-w-internecie-zmyslowe-zdjecia-zwalaja-z-nogjpg.jpg

Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg!

Redakcja , 04 Marzec 2021  15:44
Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/

Wokalistka disco polo wystąpiła w czarnej, stylowej sukience, ze zmysłowo odkrytymi ramionami


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artystki disco polo stale przykuwają uwagę fanów atrakcyjnymi publikacjami. W świecie tanecznym nie brakuje treści o bardzo namiętnym charakterze.

Zobacz również: Uwielbiana i niezwykle piękna wokalistka disco polo zachwyciła balową kreacją! Wygląda jak gwiazda Hollywood!

Jednak przy każdym udostępnionym kadrze, gwiazdy zachowują klasę, dozując wizualną przyjemność oglądającym i dając pole do popisu zawsze gotowej do działania wyobraźni odbiorców disco polo. Jedną z najpopularniejszych artystek w branży, jest Paula Karpowicz. Wokalistka zespołu Top Girls  jest bardzo uwielbianą postacią w tanecznym świecie.

Jej znakomite poczucie humoru, pogodne usposobienie, talent i uroda, zaprowadziły piosenkarkę na sam szczyt kariery i uznania fanów. Bezsprzecznie doskonały wdzięk gwiazdy, możemy podziwiać na jej profilu instagramowym. Paula jest w stałym kontakcie z odbiorcami, dostarczając im tylko doskonałych materiałów.

Jakiś czas temu na jej koncie pojawiła się bardzo sensualna fotografia. Wokalistka wystąpiła w czarnej, stylowej sukience, ze zmysłowo odkrytymi ramionami. Idolka wygląda perfekcyjnie.

Fani mieli kolejny powód by donośnie piać z zachwytu. Zobaczcie zdjęcie gwiazdy i dajcie znać jak Wam się podoba. Odsyłamy Was także do muzycznej produkcji zespołu Top Girls pt. "Pod osłoną nocy".

Zobacz również: Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!

Reklama
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (1).jpg_7..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (8).jpg_6..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (7).jpg_5..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (6).jpg_4..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (5).jpg_3..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (4).jpg_2..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (3).jpg_1..jpg
Plik Paula Karpowicz - zmysłowo (2).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls - Pod osłoną nocy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
 1. Dejw zdeklasował konkurencję! Rewelacyjna nowość 'Pozamiatane' trafiła do sieci! Fani oszaleli z zachwytu!
 2. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
 3. Dawid Narożny stawia na współpracę! Gwiazdor nagrał duet z grupą Motive! Artyści kawałkiem 'Jedyna' zawojują świat?!
 4. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
 5. Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
 6. Mocne trunki, góralszczyzna i sroga zima! Gwiazdy disco polo w premierze pt 'Kulig'! To nowy HIT?!
 7. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!
 8. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami