2021-11-29T09:20:00+01:00 Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premier https://disco-polo.info/uploads/news/przejmujaca-nowosc-od-pawla-dudka-czadomana-pod-tytulem-ratuj-mnie-gwiazdor-zostal-porownany-do-grzegorza-markowskiego-i-krzysztofa-cugowskiegopng.png

Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'

Redakcja , 29 Listopad 2021  09:20
Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Uwielbiany gwiazdor disco polo Paweł Dudek ponownie zaskoczył wszystkich wyjątkową premierą! Fani porównują go do znanych Ikon


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Niezwykła premiera zapiera dech w piersiach. Paweł Dudek zaprezentował genialny warsztat wokalny!” Charyzma, wszechstronność i talent to cechy jednego na najpopularniejszych wokalistów muzyki tanecznej Pawła Dudka, który tworzy pod pseudonimem Czadoman.

Zobacz również: NOWOŚĆ Zenona Martyniuka bije rekordy popularności w sieci! To TA piękna kobieta u boku króla disco polo zagwarantowała wielki sukces?

Do sieci trafił niezwykły utwór w zupełnie innym klimacie, a fani oniemieli z wrażenia! Juror w „Disco Star,” gość specjalny w dziewiątej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” i zwycięzca trzynastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Bezkonkurencyjny Paweł Dudek wielokrotnie udowodnił słuchaczom, że nie są mu obce inne gatunki muzyczne niż disco polo. Do sieci trafiła rewelacyjna premiera, po której fani wokalisty mieli dreszcze!

Reklama

Takiego utworu nie wydał jeszcze żaden wokalista disco polo! Paweł Dudek pokazał na co go stać i został porównany do Grzegorza Markowskiego i Krzysztofa Cugowskiego!

Kompozycja 'Ratuj mnie' to zupełnie coś innego. Utwór muzycznie jest zbliżony do gatunku pop, co więcej został uzupełniony nieprawdopodobnie głębokim i dojrzałym tekstem. Fani nie spodziewali się tak magicznej i odmienionej odsłony gwiazdora. W odróżnieniu od wcześniejszych utworów, piosenka nie została podpisana pseudonimem Czadoman lecz imieniem i nazwiskiem wokalisty.

Wielbiciele Pawła chętnie podzielili się opinią, jeden z nich porównał go do najpopularniejszych wokalistów polskiego rocka: „Pani Pawle jest Pan niesamowity.

Pańska twórczość ma w sobie coś magicznego, coś co ciężko mi określić, ale przypomina stare dobre czasy gdzie słuchało się Markowskiego, Cugowskiego czy Riedla, czasy które choć że względu na wiek są mi poniekąd obce, ale które niezwykle sobie cenie.

Reklama

Gratuluję, takie wydanie Pawła chciałbym widzieć zdecydowanie częściej!, co generalnie nie oznacza, że od czasu do czasu nie lubię imprez z Czadomanem!”.

Zobacz również: Niezwykle piękna żona uwielbianego wokalisty disco polo zachwyca uśmiechem i cudownym zdjęciami! Gwiazda niedawno została mamą!

Reklama

Paweł Dudek - RATUJ MNIE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Paweł Dudek - RATUJ MNIE
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!
  2. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  3. Cezary Pazura interpretuje znane hity disco polo! W jego wykonaniu brzmią jak wielkie dzieła literackie! | VIDEO
  4. Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!
  5. NOWOŚĆ Marcina Millera w klimacie Modern Talking podbija internet! Ten utwór to wielki HIT! '..najczystsze złoto'
  6. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  7. Niezwykle piękna żona uwielbianego wokalisty disco polo zachwyca uśmiechem i cudownym zdjęciami! Gwiazda niedawno została mamą!
  8. Ten zespół disco polo zdeklasuje konkurencje i zdobędzie listy przebojów? Nowość 'Nie ma spania' robi już furorę w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami