2016-05-18T16:23:00+02:00 Przebojowa Majówka w Stężycy – podsumowanie https://disco-polo.info/uploads/news/2016/05/scena.jpg

Przebojowa Majówka w Stężycy – podsumowanie

Redakcja , 18 Maj 2016  16:23
Przebojowa Majówka w Stężycy – podsumowanie
Źródło zdjęć:

Przebojowa Majówka w Stężycy odbyła się już po raz drugi. Na scenie stężyckiego amfiteatru pojawiły się znane i lubiane zespoły disco polo, których występy zostały przedzielone skeczami kabaretu Widelec. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18:00. Fa...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przebojowa Majówka w Stężycy odbyła się już po raz drugi. Na scenie stężyckiego amfiteatru pojawiły się znane i lubiane zespoły disco polo, których występy zostały przedzielone skeczami kabaretu Widelec. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18:00. Fani muzyki tanecznej bawili się przy hitach takich zespołów jak: After Party, Power Play, Czadoman, Top Girls, Imperium, Weekend, Jorrgus, Classic, Andre, Denis, Boys i Mig.

 

Organizatorami imprezy są agencja eventowa World Media oraz Wójt Gminy Stężyca. Wiemy, iż w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnej edycji, na której pojawi się Zenek Martyniuk.

 

Na facebookowej stronie Stężyca Zachwyca, pojawiła się pierwsza relacja foto z imprezy. Zapraszamy do oglądania! Z naszej strony natomiast możecie spodziewać się wielu interesujących materiałów video.

 

Jeżeli nie widzisz postu poniżej, kliknij TUTAJ.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  2. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  4. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  5. Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!
  6. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  7. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  8. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami