2023-02-14T11:17:00+01:00 Przebój z lat .80 w tanecznej wersji disco polo. Capitan Folk z premierą „Bo ja cię kochom„. Bo ja Cię Kochom w wersji disco polo! Znany wokalista zaskoczył wszystkich premierą https://disco-polo.info/uploads/news/przeboj-z-lat-80-w-tanecznej-wersji-disco-polo-capitan-folk-z-premiera-bo-ja-cie-kochomjpg.jpg Disco-Polo.info

Przebój z lat .80 w tanecznej wersji disco polo. Capitan Folk z premierą „Bo ja cię kochom„.


Data Publikacji: 14 Luty 2023  11:17
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Bo ja Cię Kochom w wersji disco polo! Znany wokalista zaskoczył wszystkich premierą

Przebój z lat .80 w tanecznej wersji disco polo. Capitan Folk z premierą „Bo ja cię kochom„.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. DREFIX prezentuje nowy singiel „Jeśli już mam kochać” romantyczna propozycja
  2. Sylwestra z Republiką 2025! Stacja planuje powtórzyć sukces ubiegłorocznej imprezy
  3. Klaudia Zielińska świętuje ogromny sukces! „Bad Girl” osiągnęła imponujący wynik
Reklama

    „Bo ja cię kochom” to wydany w 1980 roku utwór zespołu DePress. Wielki przebój, był niezwykle popularny w tamtym okresie. Przez lata doczekał się on wielu coverów śpiewanych przez wiele znanych gwiazd. Piosenkę śpiewali m.in. Marta Rogalska czy Daniel Wieleba. Wersja oryginalna utrzymana jest w brzmieniach popowo-rockowych. Kilka dni temu odbyła się premiera tego utworu w zupełnie nowej, odświeżonej wersji za którą odpowiada wokalista kryjący się pod pseudonimem Capitan Folk.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    TVP 2 szykuje gigantyczny „Sylwester z Dwójką 2025” w Katowicach! Będzie disco polo?

    „BO JA CIĘ KOCHOM” W WYKONANIU CAPITAN FOLK

    Wersję, którą przygotował Capitan Folk różni od oryginału brzmienie. W wersji Capitana mamy do czynienia z dźwiękiem skrzypiec, które w połączeniu z góralskim klimatem idealnie odzwierciedlają opisaną w utworze historię.

    Wokalista przygotował także klip, który – jak przystało na góralskie rytmy – zawiera postaci ubrane w góralskie stroje, a całość rozgrywa się w karczmie – czyli miejscu, z którym góry się kojarzą. Wykonanie Capitana Folka zachwyciło słuchaczy, którzy chętnie wyrazili swoje opinie na temat tego coveru. Pod teledyskiem nie brakuje ciepłych słów skierowanych w stronę twórcy.

    Reklama

    Wokalista disco polo zachwyca fanów znakomitą interpretacją

    „Znakomita wersja”,

    „Skrzypce mistrzostwo”,

    „Oj ten rytm to coś”,

    „Uwielbiam takie klimaty” – między innymi takie komentarze można spotkać pod premierową propozycją. To oznaka, że Capitan Folk trafił w sam środek ludzkich serc, a oni cali są niesieni w rytm góralskiego klimatu.

    Zaskakująca, świetnie zrealizowana premiera, która nada się na każdą okazję. Od dnia premiery „Bo ja cię kochom” w wykonaniu Capitan Folk paraliżuje fanów. Słuchacze są zgodni: ten utwór to petarda.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Afera na całą Polskę? Bungee nie było na Polsacie podczas Roztańczony PGE Narodowy 2025

    Kawał solidnie wykonanej roboty, który idealnie wpisze się w listę walentynkowych przebojów. 

     
    Reklama

    CAPITAN FOLK - Bo jo Cię kochom

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 14 Luty 2023  11:17
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Gorąca premiera Raider! „Ona jest HOT” rozgrzewa scenę disco polo i zachwyca klimatem Chorwacji
    2. Gesek przeszedł poważną operację żołądka. Teraz przekazał wiadomość, na którą wszyscy czekali
    3. Marcin Miller BOYS i Blondi razem w „Uzależniłaś mnie”. Posłuchaj przedpremiery!
    4. Alicja czaruje w rytmie disco dance. Utwory „Mamba” i „Jak sen” podbijają serca słuchaczy
    5. Nowa piosenka DOX „Najpiękniejszy dzień” to efekt spotkania z gwiazdami disco polo. Tak powstał hit pełen emocji
    6. PILNE! Tragiczne wieści w disco polo. Nie żyje wokalista Ben Vito!
    7. Marylin Monroe w świecie disco polo? Zespół Mistic z nowością pt. "Daj mi siebie"
    8. Friendz, czyli ekipa Czajnika i Łobuzy w premierze utworu „Jak ta lala” – humor, magia i milion wyświetleń
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły