Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-15T11:01:00+01:00 Folkowy strój i skoczna aranżacja! Capitan Folk nie zawodzi fanów disco polo! Zobaczcie co przygotował! https://disco-polo.info/uploads/news/szykuje-sie-nam-elektryzujaca-nowosc-premiera-juz-niedlugojpg.jpg
Reklama

Folkowy strój i skoczna aranżacja! Capitan Folk nie zawodzi fanów disco polo! Zobaczcie co przygotował!

Redakcja , 15 Marzec 2021  11:01
Folkowy strój i skoczna aranżacja! Capitan Folk nie zawodzi fanów disco polo! Zobaczcie co przygotował!
Źródło zdjęć: instagram.com/capitanfolk/

Produkcje ze względu na swój folkowy styl, skoczną aranżację oraz rozrywkowy tekst zdobyły zaufanie fanów. Wokalista nie spoczywa na laurach

Reklama

Brak koncertowania i imprez plenerowych nie jest przeszkodą w produkcji nowych utworów. Artyści przecież nie mogą zapomnieć o swoich fanach.

Zobacz również: Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami

Na profilu instagramowym pojawiła się zapowiedź teledysku w postaci fotorelacji. Mowa o zespole Capitan Folk, któremu przewodzi Dawid Kurnik. Artysta został zwycięzcą programu Disco Star’s w roku 2018, a już pod koniec 2020 roku wydał debiutancki numer pod tytułem „Kalinka”, a miesiąc później „Hej ludziska”. Produkcje ze względu na swój folkowy styl, skoczną aranżację oraz rozrywkowy tekst zdobyły zaufanie fanów. Wokalista nie spoczywa na laurach!

W udostępnionej relacji pojawiły się kadry z produkcji „Karczmareczka”. Biesiadne stroje oraz obowiązkowy strój kapitana, w który odziany jest piosenkarz zwiastują bombową kompozycję. Z opisu dowiadujemy się, że za obraz wizualny jest odpowiedzialna niezawodna ekipa PN Media, a za oprawę taneczną Maraquja Music&Dance Show.

Czy „Karczmareczka” osiągnie podobny wynik w porównaniu do poprzednich produkcji wokalisty czy jednak ma szansę wybić się z rozbiegu i osiągnąć przysłowiowy rekord skoczni?! Przeczuwamy, że przy rozgorzałych widokach i brzmieniach pobicie rekordu jest w zasięgu ręki!

Zobacz również: Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami

Reklama
Zobacz teledysk: CAPITAN FOLK - Hej Ludziska
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdeczka disco polo zachwyca nienaganną i ponętną figurą. Konkurentki zielenieją z zazdrości!
  2. Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!
  3. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!
  4. Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej