2023-11-22T20:29:00+01:00 Przebój Skolima pt. "Co w Tobie jest" na akordeonie! To nagranie podbija sieć! Poznaj fenomen akordeonowej wersji hitu Skolima "Co w Tobie jest" w wykonaniu PanSalura, który zachwycił nawet samego artystę! https://disco-polo.info/uploads/news/przeboj-skolima-pt-co-w-tobie-jest-na-akordeonie-to-nagranie-podbija-siecjpg.jpg

Przebój Skolima pt. "Co w Tobie jest" na akordeonie! To nagranie podbija sieć!

Autor: Adam Begier , 22 Listopad 2023  20:29
Przebój Skolima pt.
Źródło zdjęć: instagram.com/skolim__

Poznaj fenomen akordeonowej wersji hitu Skolima "Co w Tobie jest" w wykonaniu PanSalura, który zachwycił nawet samego artystę!Reklama

W świecie muzyki disco, gdzie melodie i rytmy na stałe wpisały się w kanon polskich imprez i festiwali, pojawiają się niekiedy wykonania, które zyskują status wyjątkowych. Konrad "Skolim" Skolimowski, ceniony twórca w branży, znany jest z umiejętności łączenia tradycyjnych dźwięków z nowoczesnymi aranżacjami. Jego najnowsza piosenka, "Co w Tobie jest", już zdążyła zyskać uznanie wśród fanów, a teraz zyskała nowe, nieoczekiwane życie dzięki internetowemu fenomenowi – PanSalurowi.

 W sieci, gdzie kreatywność użytkowników nie zna granic, TikTok stał się miejscem, gdzie artyści mogą eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi. PanSalur, tiktoker znany z akordeonowych interpretacji popularnych utworów, tym razem postanowił zabrać się za "Co w Tobie jest". Efekt? Zjawiskowe, instrumentalne wykonanie, które szybko przyciągnęło uwagę internautów, a nawet samego Skolima.

PanSalura nie umknął uwadze Skolima, który, pod wrażeniem wykonania, postanowił docenić artystę w swoich mediach społecznościowych. Warto wspomnieć, że Skolim słynie z otwartości na fanowskie interpretacje swoich utworów, regularnie dzieląc się nimi na swoim Instagramie. Tym razem jednak zrobił wyjątek, komentując wykonanie PanSalura słowami pełnymi uznania i zapowiadając możliwość zaproszenia go na koncert. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowego, muzycznego partnerstwa w świecie disco?

To, co zaczęło się jako zwykły cover na TikToku, może przerodzić się w znaczący trend, łączący tradycyjne instrumenty jak akordeon z nowoczesnymi hitami disco polo. PanSalur, dzięki swojemu unikatowemu podejściu, pokazuje, jak wszechstronne może być to gatunek muzyczny, otwierając drzwi dla innych artystów poszukujących inspiracji.

Historia Skolima i PanSalura to doskonały przykład na to, jak media społecznościowe stają się miejscem, gdzie muzyka disco łączy pokolenia i style, tworząc nowe, fascynujące hybrydy. Akordeonowa interpretacja "Co w Tobie jest" to więcej niż tylko cover – to zapowiedź nowych, ekscytujących możliwości w świecie polskiej muzyki rozrywkowej. Czy akordeon stanie się nowym, charakterystycznym instrumentem disco polo? Czas pokaże, ale już teraz jedno jest pewne: PanSalur i Skolim razem tworzą wyjątkowe muzyczne doświadczenie.

Reklama

SKOLIM - Co w Tobie jest

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Elwira Mejk rozpala wyobraźnię w szlafroku – Gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo
  2. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  3. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  4. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  5. Niespodzianka od DiscoBoys! Kossakowski przejmuje TikToka hitem "Ta dziewczyna i ja to nieprawda" | VIDEO
  6. Zobacz, Jak Angelika z zespołu Topky podbija TikTok tańcem do hitu Łobuzów | VIDEO
  7. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  8. Co było grane RMF Disco Polo?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie