Reklama


Reklama

Przebój Marcina Millera trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie! To jest lepsze od oryginału?

2019-12-14T13:47:00+01:00 Przebój Marcina Millera trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie! To jest lepsze od oryginału? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/marcin-miller-boys-zaskakuje-genialna-premiera-dostepna-fani-disco-polo-oczarowani-1576094566.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Internauci pod wrażeniem! Kolejna produkcja Boys trafiła do sieci. Tym razem jest to odświeżona propozycja ostatniej nowości

Reklama

Nie minął miesiąc od najnowszej premiery uwielbianego wokalisty disco polo Marcina Millera, a jego utworem już zainteresował się Favi, który postanowił nieco przerobić oryginalną wersję piosenki.

Zobacz również: Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

Odświeżona wersja jest potencjalnym konkurentem dla pierwotnej wersji w klubach? Niejeden wykonawca z branży disco polo może pozazdrości kariery Marcinowi Millerowi z grupy Boys.

Jednak nie wszyscy wiedzą, że początki wcale nie wyglądały wbrew pozorom aż tak kolorowo, jak jest teraz. Większość myśli, że artysta osiągnął sukces ot tak. Marcin Miller ciężko pracował, żeby być tu, gdzie jest teraz. Można uznać, że to właśnie on jest wyznacznikiem trendów w świecie muzyki tanecznej.

Czasami wieloletni wykonawcy disco polo, którzy w jakimś stopniu przetarli już sobie ślady, muszą czekać na zainteresowanie swoim utworem przez różnorakich wodzirejów nawet po kilka lat. Marcinowi Millerowi wystarczył na to dosłownie tydzień, żeby wzbudzić pociąg i chęć do stworzenia remixu.

Kawałek „Nie ma gwiazd” sam w sobie jest dobrym tworem, ale w wersji po przeróbce z rąk Faviego, brzmi on jeszcze bardziej zadziornie. Być może niedługo zacznie podbijać klubowe parkiety.

Co wy na to?

Zobacz również: Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!
  2. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
  3. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.