Reklama


Reklama

Przebój Marcina Millera (Boys) w nowej odsłonie lepszy od oryginału?

2020-04-15T15:42:00+02:00 Przebój Marcina Millera (Boys) w nowej odsłonie lepszy od oryginału? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/przeboj-marcina-millera-boys-w-nowej-odslonie-lepszy-od-oryginalu-1586779349.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Premiera

Lider i wokalista grupy Boys, Marcin Miller bez najmniejszych wątpliwości zalicza się w branży disco polo do jednych z najlepszych przedstawicieli teg

Reklama

Zespół Boys w oczach wielu wykonawców, zwłaszcza tych młodych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, uznawany jest za wzór godny do naśladowania.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Nic w tym dziwnego, w końcu dobrze jest się uczyć od najlepszych, a lider i wokalista grupy Boys, Marcin Miller bez najmniejszych wątpliwości zalicza się w branży disco polo do jednych z najlepszych przedstawicieli tego nurtu. Artysta jest fenomenalny w tym, co robi. Czego się nie podejmie, to automatycznie przeradza się w sukces.

Każda jego piosenka ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Oczywiście numerem jeden niezmiennie jest utwór z lat 90-tych, który wpisał się na dobre w każde jedno wesele, na jakim zespoły dedykują kawałek Pannom Młodym - „Jesteś szalona”. Zadziwiający jest fakt, że nieważne - ile mamy lat, to i tak każdy doskonale zna ten hit.

Drugim takim utworem, który można nazwać przebojem, jest piosenka sprzed 4 miesięcy pt. „Nie ma gwiazd”. Kawałek jest o tyle ciekawy, że zwrócił uwagę wielu dj-ów. Wśród nich, którzy zdecydowali się na stworzenie remixu jest Puszczyk ‚Love K’. Remix spodobał się artyście, Marcinowi Millerowi, bo postanowił go udostępnić u siebie na kanale w serwisie YouTube.

Może nowa wersja przebije popularnością oryginał?

Zobacz również: Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.