2020-11-11T12:35:00+01:00 Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał! To kolejny głos odnośnie bieżącej sytuacji w kraju przekazany przez środowisko disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/wokalistka-disco-polo-szczerze-o-obecnej-sytuacji-w-kraju-opublikowala-swoj-protest-song-1604876212.jpg Disco-Polo.info

Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał!


To kolejny głos odnośnie bieżącej sytuacji w kraju przekazany przez środowisko disco polo

Autor: Goliat, 11 Listopad 2020  12:35
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 2. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!
 3. Woners w Bojanowie: Tłumy na koncercie młodej gwiazdy disco
Reklama

W ostatnim czasie w świecie disco polo wiele się dzieje. Możemy zaobserwować, że ulubieni Artyści, których znamy z cudownych kawałków, otwarcie prezentują swoje poglądy. Dotychczas nie zdarzało się to tak często. Dziś w eterze pojawił się kolejny głos ze świata disco polo, który odnosi się do bieżących wydarzeń.

Zobacz również: Szokujące zdjęcie Teresy Werner w samej bieliźnie! Gwiazda śląskich szlagierów odważnie pokazała biust!

Nemi to Artystka, która prężnie działa w świecie muzyki tanecznej. Młoda, przepiękna i utalentowana kobieta jest aktywna nie tylko artystycznie, ale także radzi sobie świetnie w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją wiele osób (na samym Instagramie to prawie 11 tysięcy obserwatorów). Nemi zdecydowała się na odważny krok i podzieliła się ze swoimi fanami czymś, co bez wątpienia wzbudzi wiele emocji.

Artystka opublikowała swój protest-song, który zatytułowała dobitnie - "Prowokacja". Jest to słowo bardzo mocne, w szczególności w związku z faktem realizacji klipu do najnowszej produkcji na miejscu protestów. Nic nie odda intencji Artystki bardziej, niż jej osobisty komentarz, który pojawił się w sieci. Jak Nemi odnosi się do tak odważnej produkcji?

Nie jestem zwolenniczką ani przeciwniczką aborcji natomiast głęboko wierzę w siłę oraz mądrość kobiet natomiast nie wierzę, że jakakolwiek przyszła matka podjęłaby tak ważną decyzję pochopnie. Uważam, że każda z nas ma prawo decydować o swoim życiu i do tej decyzji nie jest nam potrzebna pomoc ani ‘mądrość’ polityków. Dlatego wyrażam swój głos hasłem PROWOKACJA i przyłączam się do tej nierównej walki o prawo głosu kobiet. Teledysk nakręcony został na strajkach, w których brałam udział, niestety prawo strajków również zostało nam zabrane (Covid – wiadomo o co chodzi). Na ostatniej próbie strajku, która miała miejsce w piątek w Warszawie policja nie dopuściła nas do głosu z powodu Covid-19, każda grupa została otoczona kordonem policji i natychmiast spisywana oraz straszona mandatem i użyciem środków przymusu bezpośredniego. W pełni rozumiem zagrożenie epidemiologiczne, więc tym bardziej jest mi przykro, że w tak trudnym czasie ktoś zmusza nas do obrony swoich praw teraz i zamiast skupić się w 100 % nad walką przed wyniszczająca chorobą, która terroryzuje cały świat to musimy jeszcze walczyć o prawa do naszego głosu, które rządzący starają się nam odebrać podstępem wykorzystując trudną sytuację. Zamknięta w swoim domu tylko tak mogę wyrazić swoje emocje.

Nie da się ukryć, że jesteśmy świadkami bezprecedensowego wydarzenia w świecie muzyki tanecznej. Pozostaje nam tylko poinformować o tym, że wspomnianą produkcję znajdziecie poniżej.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Piękne czasy dzieciństwa?! "Kiedy Tato Grał" – duet Lares i Kaszubska Influencerka podbiją rynek muzyczny?!
 2. Nowa Odsłona HITU Dbomba pt. "Zielony Kapelusz" od Dance 2 Disco. Znani producenci dali czadu!
 3. Demeters zaskakują nowym coverem! "Szampan, wino i bambino" w wersji na żywo podbija disco polo!
 4. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 5. Przerobił Tuwima na Disco Polo! Hit?! 4Ever zaskakuje premierą 'Dwa Michały Fani "Absolutny przebój"
 6. Iness w czerwonym bikini! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo podbijają Jej media i sieć!
 7. WIELKI POWRÓT "Must Be The Music"! Szansa dla disco polo?
 8. Szokujące zdjęcie Teresy Werner w samej bieliźnie! Gwiazda śląskich szlagierów odważnie pokazała biust!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie