Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera utworu: Jagoda – Nie mogę z Tobą być

2015-04-23T10:00:59+02:00 Premiera utworu: Jagoda – Nie mogę z Tobą być https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/04/11146195_480575005424507_4916625122677924951_n.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jest piękna i dysponuje potężnym głosem. Te atuty mogą zapewnić jej błyskotliwą karierę na rynku disco polo. Agnieszka Mortka, ukrywająca się pod pseudonimem artystycznym Jagoda, wydała premierowy kawałek pt. ,,Nie mogę z Tobą być”.   M...

Reklama

Jest piękna i dysponuje potężnym głosem. Te atuty mogą zapewnić jej błyskotliwą karierę na rynku disco polo. Agnieszka Mortka, ukrywająca się pod pseudonimem artystycznym Jagoda, wydała premierowy kawałek pt. ,,Nie mogę z Tobą być”.

 

Mortka jest zwyciężczynią drugiej edycji programu ,,Disco Star”. W brawurowym stylu pokonała wymagających uczestników muzycznego turnieju, co otworzyło jej wrota sławy. Czy wykorzysta życiową szansę?

 

Być może piosenka ,Nie mogę z Tobą być” trafi na wysokie miejsca tanecznych list przebojów i przybliży Agnieszkę do realizacji marzeń. Tego gorąco życzymy młodej i obiecującej wokalistce.

 

Posłuchajcie premierowego kawałka Jagody. A już niebawem ukaże się klip

 

Jagoda – Nie mogę z Tobą być

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  3. Seksowna gwiazda disco polo pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.