2020-10-30T12:45:00+01:00 Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje! Treść mocno zwraca uwagę i rozrywa i tak sponiewierane serca muzycznych słuchaczy. Tęsknotę i żal wyrażone przez wokalistkę w taki sposób https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/przepiekny-spiew-gwiazdy-disco-polo-wyrazem-smutku-i-tesknoty-wzruszajaca-publikacja-1603446985.jpg Disco-Polo.info

Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!


Treść mocno zwraca uwagę i rozrywa i tak sponiewierane serca muzycznych słuchaczy. Tęsknotę i żal wyrażone przez wokalistkę w taki sposób

Autor: Goliat, 30 Październik 2020  12:45
Źródło zdjęć: FaceBook - Agnieszka Bochniewska Jagoda
Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kasia Malżycka podbija scenę disco?! Zobacz, kogo zaprosiła do swojego teledysku i co planuje dalej! To gwiazdy telewizji!
 2. Adam Chrola prezentuje: Najpiękniejsze Tanga i Walce - Hity Dancingów
 3. Festiwal Disco Ostróda Startuje Już 19 i 20 lipca – Sprawdź Harmonogram i Nowe Godziny!
Reklama

Artyści disco polo, to bardzo wrażliwe i uczuciowe persony. Nie bez powodu w ich utworach jest tyle ckliwości, miłości i romantyzmu. Wiele projektów, to utożsamiona z wykonawcą historia, napisana w zeszycie z pięcioma liniami.

Zobacz również: Z gór na scenę: Kordian gwiazdą na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!

Sama twórczość, to nie wszystko. Dla muzyka, równie kluczowe jest pokazanie swojej twórczości i osobowości na żywo, przed skandujący tłumem. Takie wydarzenia zostały jednak mocno ograniczone, a kwintesencja istnienia muzyki, porządnie zaburzona. Swego rodzaju manifest dla takiego stanu rzeczy, wyraziła popularna w świecie disco Agnieszka Mortka, szerzej znana jako Jagoda.

Artystka na instagramowym story, odśpiewała przebój, który kilka miesięcy temu zrealizowała do spółki z Brylantem. Piosenka pt. „Wiruje świat”, wykonana w biało-czarnej odsłonie, z pewnością ponownie skradła serce fanów. Na uwagę zasługują jednak słowa, które artystka napisała na tej relacji: „Eh...okropnie brakuje muzyki...koncertów i Was”.

Treść mocno zwraca uwagę i rozrywa i tak sponiewierane serca muzycznych słuchaczy. Tęsknotę i żal wyrażone przez wokalistkę w taki sposób należy docenić i głośno zaapelować o więcej tego typu publikacji. Wtedy przynajmniej fanom nie zabraknie dobrej muzyki.

Chcielibyście więcej instagramowych występów od Jagody i innych gwiazd?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!
 2. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
 3. Skazani na sukces?! Sławomir i Zenek Martyniuk na szczycie! Ich przebój podbija sieć! Co stoi za sukcesem nowości?!
 4. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!
 5. Już jest! Nowa Odsłona Hitowego Utworu "Chodź ze mną" grupy Łobuzy!
 6. Zespół Diadem z nowym utworem "Wodospady"! Gwiazdy disco polo zdeklasują konkurencje?!
 7. DisKoliber podbije scenę Disco Polo nowością "Miłość na serca dnie"?!
 8. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie