Reklama


Reklama

Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!

2020-10-30T12:45:00+01:00 Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/przepiekny-spiew-gwiazdy-disco-polo-wyrazem-smutku-i-tesknoty-wzruszajaca-publikacja-1603446985.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Agnieszka Bochniewska Jagoda
Reklama


Życie gwiazd

Treść mocno zwraca uwagę i rozrywa i tak sponiewierane serca muzycznych słuchaczy. Tęsknotę i żal wyrażone przez wokalistkę w taki sposób

Reklama

Artyści disco polo, to bardzo wrażliwe i uczuciowe persony. Nie bez powodu w ich utworach jest tyle ckliwości, miłości i romantyzmu. Wiele projektów, to utożsamiona z wykonawcą historia, napisana w zeszycie z pięcioma liniami.

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

Sama twórczość, to nie wszystko. Dla muzyka, równie kluczowe jest pokazanie swojej twórczości i osobowości na żywo, przed skandujący tłumem. Takie wydarzenia zostały jednak mocno ograniczone, a kwintesencja istnienia muzyki, porządnie zaburzona. Swego rodzaju manifest dla takiego stanu rzeczy, wyraziła popularna w świecie disco Agnieszka Mortka, szerzej znana jako Jagoda.

Artystka na instagramowym story, odśpiewała przebój, który kilka miesięcy temu zrealizowała do spółki z Brylantem. Piosenka pt. „Wiruje świat”, wykonana w biało-czarnej odsłonie, z pewnością ponownie skradła serce fanów. Na uwagę zasługują jednak słowa, które artystka napisała na tej relacji: „Eh...okropnie brakuje muzyki...koncertów i Was”.

Treść mocno zwraca uwagę i rozrywa i tak sponiewierane serca muzycznych słuchaczy. Tęsknotę i żal wyrażone przez wokalistkę w taki sposób należy docenić i głośno zaapelować o więcej tego typu publikacji. Wtedy przynajmniej fanom nie zabraknie dobrej muzyki.

Chcielibyście więcej instagramowych występów od Jagody i innych gwiazd?

Zobacz również: Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.