Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-20T07:30:00+01:00 Wokalistka disco polo zaplanowała podróż do Tajlandii! Nie powstrzyma jej nawet koronawirus! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/podroz-poslubna-gwiazdy-disco-polo-z-ukochanym-1582030700.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo zaplanowała podróż do Tajlandii! Nie powstrzyma jej nawet koronawirus!

Redakcja , 20 Luty 2020  07:30
Wokalistka disco polo zaplanowała podróż do Tajlandii! Nie powstrzyma jej nawet koronawirus!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama

Odwiedzenie tamtych rejonów świata było naszym marzeniem i chcemy je wspólnie spełnić. Nawet jeśli teraz mówi się o ryzyku zakażenia koronawirusem

Reklama

Zazwyczaj zaraz po weselu młoda para wyrusza w podróż poślubną. Agnieszka Mortka i jej mąż Łukasz Bochniewski postanowili, że pierwszy raz jako małżonkowie wyjadą do Egiptu.

Zobacz również: To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!

Ten urlop zaplanowaliśmy na wiele tygodni przed naszym weselem. Był to prezent dla rodziców, który dostali od nas w dniu naszego ślubu. Chcieliśmy w ten sposób podziękować im za to, ile od nich otrzymaliśmy – wyznaje artystka znana z duetu Jagoda & Brylant. Podkreśla, że te osiem dni z członkami najbliższej rodziny zapamiętają jako wyjątkowy i szczęśliwy czas. Agnieszka i Łukasz wyznaczyli też datę wspólnej podróży tylko we dwoje.

Pod koniec lutego para ma wyjechać do Tajlandii. – Już nie możemy się doczekać. Odwiedzenie tamtych rejonów świata było naszym marzeniem i chcemy je wspólnie spełnić. Nawet jeśli teraz mówi się o ryzyku zakażenia koronawirusem – podkreśla autorka takich hitów, jak „Przyjdź do mnie dziś”, „Raj” i „Co jest grane”.

Wyczekiwane fotografie

Na szczęście jeszcze przed wyjazdem parze udało się odebrać swój album ślubny. Czekali na niego… ponad pół roku. – Oboje kochamy polskie góry. Postanowiliśmy, że chcemy mieć sesję na Kasprowym Wierchu. Wyszło pięknie – opowiada gwiazda. Artystka podkreśla też, że życie żony jest dokładnie takie, jak sobie wyobrażała.

– Cieszymy się każdą wspólną chwilą. Dbamy o siebie. Mamy nadzieję, że kiedyś nasza rodzina się powiększy. Ale na razie jesteśmy we dwoje i skupiamy się na rozwijaniu swoich karier oraz pasji – podsumowuje Agnieszka.

Zobacz również: Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  2. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!
  3. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!
  4. Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej