Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera teledysku: Vancouver – Blondi

2015-01-31T08:00:45+01:00 Premiera teledysku: Vancouver – Blondi https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/01/v12.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Vancouver tworzą Piotrek, Marcin i Hubert. Autorem tekstu i muzyki do nowej piosenki pod tytułem „Blondi” jest odpowiedzialny Piotrek Derecki. Piosenka powstała, ponieważ według niego to najpiękniejszy kolor włosów, jakie kobiet...

Reklama

Zespół Vancouver tworzą Piotrek, Marcin i Hubert. Autorem tekstu i muzyki do nowej piosenki pod tytułem „Blondi” jest odpowiedzialny Piotrek Derecki. Piosenka powstała, ponieważ według niego to najpiękniejszy kolor włosów, jakie kobieta może posiadać.

 

Klip nakręcony koło Płońska, czyli w rodzinnym mieście zespołu. W teledysku występuje tytułowa „Blondi” czyli Monika Synytycz wraz z modelem Rafael Malinowskim.

 

Za realizację klipu odpowiada rozchwytywana w ostatnim czasie firm PN Media. Zachęcamy Was do oglądania nowej produkcji zespołu Vancouver i komentowania.

 

Vancouver – Blondi

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  2. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  3. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.