Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera teledysku: Jagoda – Nie Mogę z Tobą Być

2015-05-13T15:43:49+02:00 Premiera teledysku: Jagoda – Nie Mogę z Tobą Być https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/05/jagoda-nie-moge-z-toba-byc.png

ReklamaReklama


Ogólna

Agnieszka Mortka wygrała II edycję programu Disco Star i perspektywa kariery w Disco Polo stanęła przed nią otworem. W związku z tym Jagoda – bo taki pseudonim artystyczny przybrała Agnieszka prezentuje nam swoją debiutancką piosenkę.  ...

Reklama

Agnieszka Mortka wygrała II edycję programu Disco Star i perspektywa kariery w Disco Polo stanęła przed nią otworem. W związku z tym Jagoda – bo taki pseudonim artystyczny przybrała Agnieszka prezentuje nam swoją debiutancką piosenkę.

 

Utwór pt.: „Nie Mogę z Tobą Być” opowiada pewnym nudnym chłopaki, który zadał się z wesołą i  atrakcyjną dziewczyną, która ma zamiar korzystać z życia i nie znosi monotonii.

O tym, czy taki związek ma szansę na przyszłość opowiada teledysk, do którego oglądania zapraszamy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!
  2. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.