2016-10-08T20:55:00+02:00 Premiera: Niespotykani – Mamy dla siebie noc | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Niespotykani-Mamy-dla-siebie-noc.png

Premiera: Niespotykani – Mamy dla siebie noc | VIDEO

Redakcja , 08 Październik 2016  20:55
Premiera: Niespotykani – Mamy dla siebie noc | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Tym razem grupa Niespotykani zrealizowała zdjęcia do piosenki pt. „Mamy dla siebie noc„, która opiewa miłość, ale nie taką zwykłą a kolorową – taką, o której każdy marzy.   Krótko przed premierą w rozmowie z naszą redakcją, grupa zapewniła, i...

Reklama

Tym razem grupa Niespotykani zrealizowała zdjęcia do piosenki pt. „Mamy dla siebie noc„, która opiewa miłość, ale nie taką zwykłą a kolorową – taką, o której każdy marzy.

 

Krótko przed premierą w rozmowie z naszą redakcją, grupa zapewniła, iż ta propozycja będzie inna niż dotychczasowe. Formacja chce wprowadzić na rynek coś swojego, coś oryginalnego – co najprawdopodobniej będzie odzwierciedlało osobowość grupy. „Klip opowiada o tym – jak zapoznana w internecie dziewczyna przyjeżdża do chłopaka. Dużo tym ryzykuje, ponieważ dobrze go nie zna lecz jej zwątpienie i strach szybko mija po tym, jak okazuje się, że ich znajomość jest strzałem w dziesiątkę””

 

Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Zielonej Górze, gdzie głównym planem była Palmiarnia, deptak oraz najbliższe okolice. Czy ta propozycja przypadnie Wam do gustu tak samo jak naszej ekipie? Czekamy na opinie i komentarze.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!
  2. Piękna gwiazda disco polo wreszcie to zrobiła! Na ten dzień czekała od kilku miesięcy!
  3. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  4. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!
  5. Fani zachwyceni nowością Camasutry! To będzie hit disco polo na lata?!
  6. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama