Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-19T12:06:00+01:00 Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit? https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-najbardziej-szalona-nowosc-od-marcina-millera-i-grupy-boys-dostepna-to-bedzie-prawdziwy-hitjpg.jpg
Reklama

Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit?

Redakcja , 19 Grudzień 2020  12:06
Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit?
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Meksykańska rzeczywistość oraz stylizacje, zjawiskowa modelka i charyzmatyczny Marcin Miller z gitarą, to obrazki, które stanowią o wielkiej jakości tej produkcji.

Reklama

Fani disco polo muszą co chwila studzić dłonie od oklaskiwania muzycznych. Do sieci nieustannie trafia piosenka, która w mgnieniu oka zdobywa uznanie fanów. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Dzień premiery od artysty z najwyższej półki, urasta do rangi najważniejszego święta...A to nie bez powodu. Gdy do pracy nad utworem zabiera się czołowy twórca, mamy pewność, że lada chwila w przestrzeni publicznej pojawi się utwór z olbrzymim potencjałem na przebój wszech czasów. I stało się!

Do internetu właśnie trafiła muzyczna propozycja od zespołu Boys, któremu od lat lideruje znany i uwielbiany Marcin Miller. 

Kawałek pt. „Miłość jak piorun”, to propozycja, która rozkocha w sobie zwolenników najlepszej muzyki do tańca. Numer jest niezwykle rytmiczny i porywający. Od pierwszych sekund brzmienia, wiadomo, że kompozycję realizowała klasa mistrzowska. Dodatkowo wiele dobrego można powiedzieć o treści, która wraz z teledyskiem tworzy przeszywającą serca historię.

Tekst oczywiście wpada do głowy i nie ma zamiaru jej opuszczać długo po odsłuchaniu. Nie sposób przejść obojętnie obok klipu. Meksykańska rzeczywistość oraz stylizacje, zjawiskowa modelka i charyzmatyczny Marcin Miller z gitarą, to obrazki, które stanowią o wielkiej jakości tej produkcji. 

Nie warto zwlekać. Odsłuchajcie już teraz utwór, który bez wątpienia w ciągu kilku dni zyska status hitu tego roku.

Zobacz również: Ronnie Ferrari i MiłyPan w duecie! Popularne gwiazdy wydały wspólną nowość pt. "Ruskacz 2"!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  2. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  4. To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej