2020-12-19T12:06:00+01:00 Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit? https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-najbardziej-szalona-nowosc-od-marcina-millera-i-grupy-boys-dostepna-to-bedzie-prawdziwy-hitjpg.jpg

Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit?

Redakcja , 19 Grudzień 2020  12:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera! Najbardziej szalona nowość od Marcina Millera i grupy Boys dostępna! To będzie prawdziwy hit?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Meksykańska rzeczywistość oraz stylizacje, zjawiskowa modelka i charyzmatyczny Marcin Miller z gitarą, to obrazki, które stanowią o wielkiej jakości tej produkcji.

Reklama

Fani disco polo muszą co chwila studzić dłonie od oklaskiwania muzycznych. Do sieci nieustannie trafia piosenka, która w mgnieniu oka zdobywa uznanie fanów. 

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

Dzień premiery od artysty z najwyższej półki, urasta do rangi najważniejszego święta...A to nie bez powodu. Gdy do pracy nad utworem zabiera się czołowy twórca, mamy pewność, że lada chwila w przestrzeni publicznej pojawi się utwór z olbrzymim potencjałem na przebój wszech czasów. I stało się!

Do internetu właśnie trafiła muzyczna propozycja od zespołu Boys, któremu od lat lideruje znany i uwielbiany Marcin Miller. 

Kawałek pt. „Miłość jak piorun”, to propozycja, która rozkocha w sobie zwolenników najlepszej muzyki do tańca. Numer jest niezwykle rytmiczny i porywający. Od pierwszych sekund brzmienia, wiadomo, że kompozycję realizowała klasa mistrzowska. Dodatkowo wiele dobrego można powiedzieć o treści, która wraz z teledyskiem tworzy przeszywającą serca historię.

Tekst oczywiście wpada do głowy i nie ma zamiaru jej opuszczać długo po odsłuchaniu. Nie sposób przejść obojętnie obok klipu. Meksykańska rzeczywistość oraz stylizacje, zjawiskowa modelka i charyzmatyczny Marcin Miller z gitarą, to obrazki, które stanowią o wielkiej jakości tej produkcji. 

Nie warto zwlekać. Odsłuchajcie już teraz utwór, który bez wątpienia w ciągu kilku dni zyska status hitu tego roku.

Zobacz również: Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Miłość jak piorun
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  2. Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!
  3. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  4. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  5. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  6. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  7. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  8. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami