Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera klipu: Natalia Jureczko – Nie dogodzisz mi

2015-06-06T13:59:34+02:00 Premiera klipu: Natalia Jureczko – Nie dogodzisz mi https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Natalia Jureczko, pochodząca z Częstochowy, to reprezentantka młodego pokolenia disco polo. Swój talent prezentowała na różnego rodzaju castingach wspierających przyszłych wokalistów.   Uznała, że nadszedł już czas by kreować własny wizerunek...

Reklama

Natalia Jureczko, pochodząca z Częstochowy, to reprezentantka młodego pokolenia disco polo. Swój talent prezentowała na różnego rodzaju castingach wspierających przyszłych wokalistów.

 

Uznała, że nadszedł już czas by kreować własny wizerunek. Coraz pewniej stawia swoje kroki na scenach dyskotek i plenerowych imprez. Ruszył sezon koncertowy, stąd Natalia udostępniła swoją najnowszą propozycję pt. „Nie dogodzisz mi”. Taneczny utwór z łatwym tekstem zagości na tegorocznych letnich imprezach, nie mamy wobec tego wątpliwości. Na jak długo, ocenią to wierni słuchacze.

 

My już teraz zapraszamy do obejrzenia najnowszego pełnego letnich kolorów teledysku Natalii Jureczko.

 

Natalia Jureczko – Nie dogodzisz mi

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.