Reklama
Polecamy


Reklama

Zapowiedź teledysku: Natalia Jureczko – Dotknij mnie

2015-11-23T23:05:01+01:00 Zapowiedź teledysku: Natalia Jureczko – Dotknij mnie https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/11/natalia-jureczko.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Natalia Jureczko, która ostatnio dała nam się poznać z dobrze przyjętej przez publiczność propozycji „Nie dogodzisz mi”, postanowiła nie spoczywać na laurach i przygotowuje się do premiery swojego najnowszego utworu.   Powstał rów...

Reklama

Natalia Jureczko, która ostatnio dała nam się poznać z dobrze przyjętej przez publiczność propozycji „Nie dogodzisz mi”, postanowiła nie spoczywać na laurach i przygotowuje się do premiery swojego najnowszego utworu.

 

Powstał również do niego teledysk. Piosenka została zatytułowana „Dotknij mnie” i jest utrzymana w podobnych brzmieniach co propozycja wyżej wymieniona.

 

Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie potencjał najnowszego materiału w postaci zapowiedzi wideo od Natalii Jureczko za pośrednictwem serwisu DiscoClipy.com.

 

Zapowiedź: Natalia Jureczko – Dotknij mnie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.