2019-07-19T07:30:00+02:00 Premiera jakiej jeszcze nie było w świeci disco polo! Pies na baby! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/premiera-jakiej-jeszcze-nie-bylo-w-swieci-disco-polo-pies-na-baby-superman-1563400014.png

Premiera jakiej jeszcze nie było w świeci disco polo! Pies na baby!

Redakcja , 19 Lipiec 2019  07:30
Premiera jakiej jeszcze nie było w świeci disco polo! Pies na baby!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Myślicie, że „Superman” podbije serca nie tylko fanów disco polo?

Reklama

Świat disco polo oszalał. Młody wokalista z Poznania rozkocha w sobie miliony! Przesłuchajcie jego propozycji. Artyści powinni zacząć się obawiać.

Zobacz również: Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!

Wykonawca Pies na baby, to młody wokalista Maciej. Bardzo wyluzowany i wesoły człowiek, który ma niezwykle charakterystyczny głos.

Chodzą słuchy, że Pies na baby ma łudząco podobną barwę głosu do uwielbianego wokalisty z kultowej formacji disco polo. na razie jest to wielką tajemnicą, ale zapewne po wysłuchaniu propozycji pod tytułem „Superman” odgadnięcie, kogo mamy na myśli.

Kawałek jest niecodziennie wesołą opowieścią o perypetiach pewnej dziewczyny, a także chłopaka, który jest niczym tytułowy „Superman” i wybawi ją z każdej życiowej opresji. Poza tym gotuje jak Okrasa, a to zasługa wielkiego talentu, którego może mu pozazdrościć wielu mężczyzn.

Wokalista, Maciek podjął stałą współpracę z producentami Fabryka Przebojów Noizz Bros. Teledysk do jego muzycznej propozycji został nagrany w urokliwej Warszawie. Za klip odpowiedzialna jest znakomita ekipa Fabryki Przebojów wraz z Rakoczy Film.

Zobacz również: Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!

Myślicie, że „Superman” podbije serca nie tylko fanów disco polo, ale również prezenterów największych stacji radiowych, gdzie będzie chętnie grany?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!
  2. Gwiazdor disco polo nie zrezygnował z atrakcyjnych kobiet! Zobaczcie go w akcji! VIDEO
  3. Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!
  4. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama