Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera jakiej jeszcze nie było w świeci disco polo! Pies na baby!

2019-07-19T07:30:00+02:00 Premiera jakiej jeszcze nie było w świeci disco polo! Pies na baby! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/premiera-jakiej-jeszcze-nie-bylo-w-swieci-disco-polo-pies-na-baby-superman-1563400014.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Myślicie, że „Superman” podbije serca nie tylko fanów disco polo?

Reklama

Świat disco polo oszalał. Młody wokalista z Poznania rozkocha w sobie miliony! Przesłuchajcie jego propozycji. Artyści powinni zacząć się obawiać.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Wykonawca Pies na baby, to młody wokalista Maciej. Bardzo wyluzowany i wesoły człowiek, który ma niezwykle charakterystyczny głos.

Chodzą słuchy, że Pies na baby ma łudząco podobną barwę głosu do uwielbianego wokalisty z kultowej formacji disco polo. na razie jest to wielką tajemnicą, ale zapewne po wysłuchaniu propozycji pod tytułem „Superman” odgadnięcie, kogo mamy na myśli.

Kawałek jest niecodziennie wesołą opowieścią o perypetiach pewnej dziewczyny, a także chłopaka, który jest niczym tytułowy „Superman” i wybawi ją z każdej życiowej opresji. Poza tym gotuje jak Okrasa, a to zasługa wielkiego talentu, którego może mu pozazdrościć wielu mężczyzn.

Wokalista, Maciek podjął stałą współpracę z producentami Fabryka Przebojów Noizz Bros. Teledysk do jego muzycznej propozycji został nagrany w urokliwej Warszawie. Za klip odpowiedzialna jest znakomita ekipa Fabryki Przebojów wraz z Rakoczy Film.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Myślicie, że „Superman” podbije serca nie tylko fanów disco polo, ale również prezenterów największych stacji radiowych, gdzie będzie chętnie grany?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  3. Przeprosiny - Mateusz Podemski


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.