2024-02-15T19:03:00+01:00 Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band Najnowszy utwór Magik Band, "Góraleczko Góraleczko", z aranżacją Bartosza Bocheńskiego. Taneczna premiera w świecie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-goraleczko-goraleczko---taneczny-hit-magik-bandjpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band


Najnowszy utwór Magik Band, "Góraleczko Góraleczko", z aranżacją Bartosza Bocheńskiego. Taneczna premiera w świecie disco polo

Autor: Adam Begier, 15 Luty 2024  19:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera:
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
 2. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 3. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

  Magik Band, znany zespół na scenie disco polo, znów zaskakuje swoich fanów. Tym razem grupa, która słynie z unikatowego połączenia góralskich motywów z rytmami disco polo, prezentuje swój najnowszy utwór "Góraleczko Góraleczko". Piosenka, już od pierwszych taktów, zaprasza do tanecznych uniesień, łącząc tradycyjne góralskie brzmienia z nowoczesnymi aranżacjami.

  Za aranżację najnowszego hitu Magik Band odpowiada ceniony w branży producent disco polo, Bartosz Bocheński. Jego dotychczasowa praca nad wieloma udanymi projektami disco polo zyskała mu uznanie zarówno wśród artystów, jak i fanów tego gatunku. Współpraca z Bocheńskim to gwarancja wysokiej jakości i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

  "Góraleczko Góraleczko" - Odsłona Pełna Radości i Energi

  Nowa piosenka Magik Band to prawdziwa uczta dla miłośników tanecznych rytmów. "Góraleczko Góraleczko" łączy w sobie żywiołowość góralskiego temperamentu z lekkością i radością, która jest znakiem rozpoznawczym disco polo. Utwór nie tylko podkreśla muzyczną różnorodność zespołu, ale także stanowi świetny przykład na to, jak tradycyjne motywy mogą zostać odświeżone i przystosowane do współczesnych trendów muzycznych.

  Magik Band, dzięki swojemu niebanalnemu podejściu do gatunku disco polo, zdobył szerokie grono fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na każdą kolejną premierę. "Góraleczko Góraleczko", z pewnością, nie zawiedzie oczekiwań i szybko zdobędzie serca słuchaczy, zarówno tych wiernych, jak i nowo pozyskanych.

  Zachęcamy do posłuchania tej skocznej i radosnej premiery od Magik Band. Czy "Góraleczko Góraleczko" stanie się kolejnym hitem na listach przebojów disco polo? Czas pokaże, ale już teraz można śmiało powiedzieć, że zespół Magik Band ponownie udowodnił, że potrafi tworzyć muzykę, która łączy pokolenia i sprawia, że chce się tańczyć.


  Magik Band - Góraleczko Góraleczko

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  2. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
  3. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  4. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  5. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
  6. Znana wokalistka disco polo Milena Grzywacz w dziurawym kombinezonie?! Ogromne prześwity odsłaniają nagie ciało!
  7. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
  8. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie