2024-03-23T16:29:00+01:00 Premiera Eratox Band: Przemek i Daria Budka w utworze pt. "Gwiazda z nieba"! To brzmi świetnie! Poznaj Eratox Band - zespół Przemka i Darii Budka, którzy podbijają serca fanów disco polo. Ich cover 'Gwiazda z Nieba' zachwyca na żywo https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-eratox-band-przemek-i-daria-budka-w-utworze-pt-gwiazda-z-nieba-to-brzmi-swietniejpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera Eratox Band: Przemek i Daria Budka w utworze pt. "Gwiazda z nieba"! To brzmi świetnie!


Poznaj Eratox Band - zespół Przemka i Darii Budka, którzy podbijają serca fanów disco polo. Ich cover 'Gwiazda z Nieba' zachwyca na żywo

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2024  16:29
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera Eratox Band: Przemek i Daria Budka w utworze pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 2. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
 3. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
Reklama

  Disco Polo to muzyka pełna życia, radości i niezapomnianych melodii. Dzisiaj mamy przyjemność przybliżyć Wam Eratox Band - zespół weselny, którym dowodzi m.in. charyzmatyczny Przemek Budka, założyciel znanego już zespołu Eratox i Daria Budka, jego żona, równie utalentowana, znana wcześniej z projektu Dede Negra. Razem tworzą sceniczny duet, który na polskim rynku weselnym zyskuje coraz większe uznanie.

  W życiu Przemka i Darii  muzyka jest nie tylko pasją, ale i ważną częścią ich wspólnej drogi życiowej. Razem, jako Eratox Band, od jakiegoś czasu podbijają serca fanów, grając na weselach. Ich wspólne występy to prawdziwa uczta dla fanów energicznych rytmów i melodii, które wpadają w ucho od pierwszych taktów.

  "Gwiazda z Nieba" w Wykonaniu Eratox Band

  Grupa Eratox Band wykonała i udostępniła w sieci cover utworu "Gwiazda z Nieba" grupy Power Play. Ten wybór utworu nie jest przypadkowy - oryginał jest dobrze znany i lubiany przez fanów disco polo, a interpretacja Przemka i Darii wnosi do niego świeżość i własny, unikatowy charakter. Co ważne, ich wykonanie na żywo spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem, zarówno wśród publiczności, jak i krytyków muzycznych.

  Przemek Budka nie jest nową twarzą na scenie disco polo. Jego doświadczenie i umiejętności, zdobyte na przestrzeni lat, przyczyniają się do nieustającego sukcesu Eratox Band. Jego charyzma i sceniczna obecność sprawiają, że każdy ich występ to prawdziwe show, które dostarcza publiczności niezapomnianych emocji.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Daria Budka: Z Projektu Dede Negra do Eratox Band

  Daria Budka, znana wcześniej z projektu Dede Negra, teraz wspólnie z mężem tworzy duet, który jest wyjątkowy na disco polo scenie. Jej głos i sceniczna energia idealnie komplementują występy zespołu. Wspomniana para to dowód na to, że w muzyce disco polo jest miejsce na nowe, interesujące projekty.

  Eratox Band, dzięki połączeniu doświadczenia Przemka Budki i świeżego spojrzenia Darii Budki, tworzy muzykę, która łączy w sobie klasyczne brzmienia disco polo z nowoczesnymi aranżacjami. Ich wspólne występy to nie tylko okazja do zabawy, ale także świadectwo muzycznego talentu i pasji. Ich cover "Gwiazda z Nieba" to tylko początek drogi, która zapowiada się być barwna i pełna sukcesów na polskiej scenie disco polo.

  Zobacz również: Klaudia Zielińska bije rekordy! Czy "Silniejsza" to hit dekady? Sprawdź

  Reklama

  ERATOX - Najlepszy film

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zaskakujące zakończenie w nowej produkcji disco polo! Posłuchajcie premiery pt. "Zapisana w gwiazdach jesteś"
  2. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!
  3. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
  4. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  5. Andre zachwyca w Ciechocinku! Znakomita frekwencja na koncercie Disco Polo
  6. Mejk rusza w trasę! Gorące Lato 2024! Zobacz rozpiskę koncertową topowych gwiazd disco polo!
  7. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  8. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie