2014-11-09T19:28:00+01:00 Premiera : Drezdenko Kubas – Zakochani do szaleństwa Nazywa się Dariusz Kubiak i mieszka w niewielkim mieście Drezdenku, w województwie lubuskim. Od najmłodszych lat jego głównym zainteresowaniem była muzyka. Jako 5-letni rozp https://disco-polo.info/uploads/news/2014/11/drezdenkokubas_zakochani1280.jpg

Premiera : Drezdenko Kubas – Zakochani do szaleństwa

Autor: Adam Begier , 09 Listopad 2014  19:28
Premiera : Drezdenko Kubas – Zakochani do szaleństwa
Źródło zdjęć:

Nazywa się Dariusz Kubiak i mieszka w niewielkim mieście Drezdenku, w województwie lubuskim. Od najmłodszych lat jego głównym zainteresowaniem była muzyka. Jako 5-letni rozpoczął naukę gry na fortepianie pod czujnym okiem kapelmistrza Jana Zielone...Reklama

Nazywa się Dariusz Kubiak i mieszka w niewielkim mieście Drezdenku, w województwie lubuskim. Od najmłodszych lat jego głównym zainteresowaniem była muzyka. Jako 5-letni rozpoczął naukę gry na fortepianie pod czujnym okiem kapelmistrza Jana Zielonego,a następnie Mieczysława Sorbala. W wieku 10 lat stawiał swoje pierwsze kroki na scenie pod okiem wujka Sławomira. Nadmienić należy, że cała rodzina kochała muzykę i grę na instrumentach :dziadek grę na skrzypcach, ojciec na saksofonie. W latach dziewięćdziesiątych na świat przyszły jego dwie córki. Brakowało czasu na muzykę, która cały czas gdzieś mu w duszy grała. W 2010r. postanowił powrócić do tego co kochał najbardziej komponowania i śpiewania. Powrót po tak długiej przerwie okazał się wcale nie taki trudny. Palce artysty doskonale pamiętały jaki dźwięk wydaje każdy klawisz. Zaczęły powstawać piosenki, znanych polskich artystów w nowych aranżacjach oraz jego własne kompozycje.

 

Już w sierpniu 2010 r. powstał pierwszy teledysk do piosenki „Dla Ciebie” kręcony podczas urlopu w Chorwacji. Kariera artysty powoli nabierała tempa. Coraz więcej koncertował, a także rozpoczął współpracę z zespołem „Justyna i Piotr” (perkusja),”Saragozza Show”(bębny i wokal) a także „Antoś Szprycha” (klawisze). Dzięki współpracy z takimi gwiazdami artysta stał się rozpoznawalny w świecie muzyki. Na swoim koncie ma koncerty solowe w mieście i okolicznych miejscowościach. Z Zespołem „Saragozza Show’, w którym występuje również jego starsza córka Paulina, mieli okazję koncertować oraz występować na terenie całej Polski i za granicą.Obecnie pracuje nad solową płytą ,która ukaże się już niebawem.

 

Zapowiedzią płyty jest nowy teledysk do piosenki „Zakochani do szaleństwa”. Jest to dobre klasyczne disco polo, który każdy fan powinien posłuchać i ocenić.

 


Polecamy
JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


Przeczytaj również:
  1. "Recepta na szczęście" od Calibry – romantyczna premiera w disco polo!
  2. Premiera od zespołu Soleo pt. "Barbie & Ken"
  3. Casandra - bogini Disco Polo w czarnym bikini! Zobaczcie zdjęcia!
  4. "Mleczko" w wykonaniu Top Girls acapella! Zobacz nagranie!
  5. Agnieszka Chrzanowska - Twoja Dama olśniewa w telewizji. Zobaczcie jej piekielnie długie nogi!
  6. Polo TV króluje w telewizji w październiku! Znamy wyniki oglądalności!
  7. Sylwester Marzeń w Zakopanem: tajemnica lokalizacji wciąż nieodkryta! Gdzie odbędzie się tegoroczna edycja?
  8. Topky i MiłyPan podbijają Kanadę! Tłumy na koncercie!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie