2024-02-01T17:15:00+01:00 Premiera: "Dla Ciebie" - Romantyczna ballada zespołu Nokaut idealna na pierwszy taniec "Dla Ciebie" od zespołu Nokaut - idealna ballada na pierwszy taniec. Romantyczna, oparta na prawdziwej historii, stworzona z uczuciem. https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-dla-ciebie---romantyczna-ballada-zespolu-nokaut-idealna-na-pierwszy-taniecjpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera: "Dla Ciebie" - Romantyczna ballada zespołu Nokaut idealna na pierwszy taniec


"Dla Ciebie" od zespołu Nokaut - idealna ballada na pierwszy taniec. Romantyczna, oparta na prawdziwej historii, stworzona z uczuciem.

Autor: Adam Begier, 01 Luty 2024  17:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
 2. Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!
 3. Stanie się królową?! LejdiM wraca z nowym utworem „Wiatr” na rynek disco polo! Podbije tą nowością listy przebojów?!
Reklama

  Zespół Nokaut, pod wodzą Przemysława Gilewicza, prezentuje swoją najnowszą premierę – balladę "Dla Ciebie", która z pewnością zachwyci uczestników wesel, a szczególnie parę młodą podczas pierwszego tańca. Ta romantyczna kompozycja nie jest tylko kolejnym utworem muzycznym, lecz historią opartą na prawdziwych wydarzeniach, pełną głębokich emocji i osobistych wspomnień.

  "Dla Ciebie" – piosenka na pierwszy taniec

  "Dla Ciebie" to nie tylko kolejny hit na weselne parkiety. To przede wszystkim utwór napisany z myślą o prawdziwej miłości i emocjach, które towarzyszą parze młodej w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. Przemysław Gilewicz, lider zespołu, podkreśla, że piosenka opowiada autentyczną historię, a jej geneza wiąże się bezpośrednio z przyjaciółmi zespołu, dla których została napisana. "To zdecydowanie więcej niż tylko słowa – to opowieść o realnych emocjach," mówi Gilewicz.

  W procesie tworzenia utworu "Dla Ciebie", szczególną rolę odegrała młoda para, która nie tylko była inspiracją dla tej piosenki, ale również aktywnie uczestniczyła w nagrywaniu teledysku. Obecność prawdziwej pary młodej na planie klipu dodała utworowi szczególnej autentyczności i głębi. Współpraca z młodą parą była dla zespołu Nokaut wyjątkowym doświadczeniem, które pozwoliło jeszcze bardziej zbliżyć się do emocji i uczuć, które chcieli przekazać w swojej muzyce.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Za realizację teledysku odpowiada znany reżyser Łukasz Pawłowski, czyli Camerboy. Jego profesjonalne podejście i unikalne spojrzenie na proces twórczy pozwoliły uchwycić nie tylko piękno utworu, ale również emocje i intymność chwili, którą Nokaut pragnął przekazać w swojej najnowszej produkcji.

  "Dla Ciebie" od zespołu Nokaut to nie tylko propozycja na pierwszy taniec, ale również utwór, który może stać się osobistym hymnem każdej pary, odnajdującym echo w ich wspólnych przeżyciach i emocjach. To ballada, która łączy w sobie zarówno głębokie uczucie, jak i artystyczny kunszt, stając się wyjątkową opowieścią w świecie disco polo.

  Zobacz również: Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!

  Reklama

  NOKAUT - Dla Ciebie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
  2. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO
  3. "Baila" podbija polską scenę muzyki tanecznej! Oskaro zyskuje fanów dzięki nowemu hitowi!
  4. Gorąca Premiera: Mystery - "Spalę Twoje Zdjęcia"
  5. To najpiękniejsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? Oto hit "Lubię Patrzeć Jak Tańczysz"
  6. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  7. Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!
  8. Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie