Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera: Akcent zaśpiewał o Ostródzie - Wakacyjne cuda!

2017-07-29T21:27:00+02:00 Premiera: Akcent zaśpiewał o Ostródzie - Wakacyjne cuda! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/premiera-akcent-zaspiewal-o-ostrodzie-wakacyjne-cuda-1501356958.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Koncert

"Ma być tanecznie, melodyjnie i wesoło" - zapewnił Zenek Martyniuk z formacji Akcent, która zaśpiewała m.in. o przepięknej Ostródzie.

Reklama

"Lato tego właśnie było trzeba" - śpiewa w swojej premierowej produkcji Zenon Martyniuk z formacji Akcent, która podczas koncertu premier zaprezentowała nowość pt. "Wakacyjne cuda". 

Po raz pierwszy w historii grupa zaśpiewała m.in. o Ostródzie, w której od ponad 20 lat odbywa się jeden z najgorętszych festiwali muzyki tanecznej w Polsce. 

"Ma być tanecznie, melodyjnie i wesoło" - zapewnił Zenek!

Taneczne brzmienie i wpadający w ucho tekst. Czy ta propozycja - ostródzka premiera - podbije serca fanów disco polo & dance? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  2. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  3. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.