Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-09T14:49:00+01:00 Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-wspomina-zmarlego-tate-wzruszajaca-trescjpg.jpg
Reklama

Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

Redakcja , 09 Styczeń 2021  14:49
Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
Źródło zdjęć: Skubi Dance
Reklama

Wokalista disco polo z żalem rozstał się z ojcem, który umarł poza granicami kraju

Reklama

Utrata najbliższych osób niestety niejednokrotnie dotknęła artystów disco polo. Wiele gwiazd pożegnało członków rodziny lub dobrych przyjaciół. Na zamiary losu nie ma rady. 

Zobacz również: To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Artyści mogą odnaleźć jednak sposób na chwilową ulgę, czy ulokowanie bólu w twórczości. Niedawno zmarł tata jednego z wokalistów disco polo. Przemek Skubi Skutnik z żalem rozstał się z ojcem, który umarł poza granicami kraju. 

Piosenkarz bardzo mocno przeżył utratę swojego życiowego idola. Emocje wprost z serca powędrowały do mikrofonu. Twórca postanowił nagrać cover do utworu pt. „Przyjacielu”, autorstwa B.R.O. .

Wokalista disco polo w rapowej produkcji wyżalił się i wyraził nostalgię, która panuje w jego duszy. Nie zabrakło też ckliwego wpisu pod udostępnionym w YouTube filmem.  

„Cover B.R.O - Przyjacielu dedykuję mojemu zmarłemu tacie, trzymajcie się kochani i doceniajcie swoich bliskich w każdej chwili.”, napisał Skubi. 

Nie ma wątpliwości, że serce artysty rozdarte jest na pół. Mamy jednak nadzieję, że pokładanie swojego smutku w muzyce, pomoże jak najszybciej zagoić powstałe rany. Życzymy tego Przemkowi bardzo mocno. Przesyłamy dużo siły i wsparcia!

Zobacz również: Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny w anglojęzycznym przeboju! Gwiazdor disco polo szykuje się na światową karierę?!
  2. Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!
  3. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  4. Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej