2021-01-09T14:49:00+01:00 Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-wspomina-zmarlego-tate-wzruszajaca-trescjpg.jpg

Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

Redakcja , 09 Styczeń 2021  14:49

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
Źródło zdjęć: Skubi Dance

Wokalista disco polo z żalem rozstał się z ojcem, który umarł poza granicami kraju

Reklama

Utrata najbliższych osób niestety niejednokrotnie dotknęła artystów disco polo. Wiele gwiazd pożegnało członków rodziny lub dobrych przyjaciół. Na zamiary losu nie ma rady. 

Zobacz również: Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!

Artyści mogą odnaleźć jednak sposób na chwilową ulgę, czy ulokowanie bólu w twórczości. Niedawno zmarł tata jednego z wokalistów disco polo. Przemek Skubi Skutnik z żalem rozstał się z ojcem, który umarł poza granicami kraju. 

Piosenkarz bardzo mocno przeżył utratę swojego życiowego idola. Emocje wprost z serca powędrowały do mikrofonu. Twórca postanowił nagrać cover do utworu pt. „Przyjacielu”, autorstwa B.R.O. .

Wokalista disco polo w rapowej produkcji wyżalił się i wyraził nostalgię, która panuje w jego duszy. Nie zabrakło też ckliwego wpisu pod udostępnionym w YouTube filmem.  

„Cover B.R.O - Przyjacielu dedykuję mojemu zmarłemu tacie, trzymajcie się kochani i doceniajcie swoich bliskich w każdej chwili.”, napisał Skubi. 

Nie ma wątpliwości, że serce artysty rozdarte jest na pół. Mamy jednak nadzieję, że pokładanie swojego smutku w muzyce, pomoże jak najszybciej zagoić powstałe rany. Życzymy tego Przemkowi bardzo mocno. Przesyłamy dużo siły i wsparcia!

Zobacz również: Nowa wersja wielkiego hitu Arka Kopaczewskiego podbija internet! Fani disco polo zachwyceni nowością!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  2. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  3. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  5. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami