Reklama


Reklama

Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo!

2020-08-11T09:50:00+02:00 Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/premiera-gwiazd-disco-polo-na-rynek-wkracza-kolejny-hit-1596747654.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

piękna i melodyjna produkcja, to splot odpowiednich dźwięków, fantastycznego tekstu i niesamowitego obrazu

Reklama

Świat disco polo z dnia na dzień powiększa bibliotekę utworów. Te starsze, znane od dłuższego czasu ustępują tym nowym, dopiero zyskującym popularność kawałkom.

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Zespoły nie próżnują i regularnie serwują słuchaczom nowości! Rynek muzyki tanecznej jest tak duży, że spokojnie radzi sobie z przypływem tzw. „świeżynek”! Pora więc na kolejną nowość! Tym razem propozycja przychodzi od zespołu, którego już sama nazwa wzbudza niemałe poruszenie.

Pozytywnie albo Wcale - takim mianem określa siebie formacja, a tytuł ich premierowej piosenki, to „Chodź ze mną”. Ta piękna i melodyjna produkcja, to splot odpowiednich dźwięków, fantastycznego tekstu i niesamowitego obrazu. Wszystkie te elementy, z pewnością złożą się na wielki sukces utworu!

Fani od pierwszych chwil publikacji rozpisywali się na temat realizacji: „Mega, wpada w ucho, super utwór!” „O wow, hit lata, brawo, świetny kawałek, pozytywny teledysk!”, to tylko niektóre z pozytywnych opinii jakie możemy przeczytać w serwisie You Tube. Zespół podarował swoim odbiorcom prawdziwą, wakacyjną, petardę!

Sprawdźcie sami!

Zobacz również: Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo uwodzi ciałem w Hiszpanii! Uwagę zwracają nogi i odsłonięty dekolt!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.