Reklama
Polecamy


Reklama

Pożądliwość w produkcji disco polo! Grupa LaVa udostępniła właśnie nowość pt. "Pożądania Smak"

2019-12-01T10:30:00+01:00 Pożądliwość w produkcji disco polo! Grupa LaVa udostępniła właśnie nowość pt. "Pożądania Smak" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/pozadliwosc-w-produkcji-disco-polo-grupa-lava-udostepnila-wlasnie-nowosc-pt-pozadania-smak-1575056214.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dzięki charyzmatycznej wokalistce Ewelinie piosenka „Pożądania smak” zyskała niepowtarzalny, taneczny klimat

Reklama

Artyści disco polo nie spoczywają na laurach. W sieci pojawiła się właśnie kolejna discopolowa propozycja! Odpowiada za nią wielu internautom znana już formacja LaVa, która powstała w 2017 roku w Janowie Lubelskim!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery formacja LaVa przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Jest nią nowość pt. "Pożądania Smak", która w sieci pojawiła się wraz z teledyskiem. 

Formacja LaVa dała się już poznać dzięki takim piosenkom jak „Alvaro” oraz „Marzenie”. Dzięki charyzmatycznej wokalistce Ewelinie piosenka „Pożądania smak” zyskała niepowtarzalny, taneczny klimat, który powinien spodobać sympatykom chwytliwych brzmień.

Za produkcję najnowszej piosenki odpowiada znany na rynku muzycznym Marek Biedrzycki - lider i wokalista discopolowej formacji Effect. Czy poniższa produkcja zaowocuje sukcesem? Wszystko w Waszych rękach!

Zobacz również: Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.