2021-01-07T09:15:00+01:00 Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity! https://disco-polo.info/uploads/news/10-lat-jak-jeden-dzien-after-party-swietujejpg.jpg

Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Redakcja , 07 Styczeń 2021  09:15
Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
Źródło zdjęć: Instagram patryk_pegza_after_party

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jeden z topowych formacji disco polo świętuje 10-lecie istnienia.

Reklama

After Party bez wątpienia jest jednym z lepszych zespołów muzyki tanecznej. Patryk Pegza, który jest wokalistą i liderem grupy, ma na swoim koncie same przeboje. 

Zobacz również: Kuba Urbański - Playboys przekazał wieści o stanie swojego zdrowia po bardzo groźnym wypadku! Fani disco polo wstrzymali oddech!

After Party w ostatnim czasie świętował 10-lecie działalności artystycznej na scenie. Przez ten czas, zespół zrzeszył sobie spore grono wiernych fanów, którzy byliby w stanie zrobić dla artystów dosłownie wszystko. 

Być może jest to zasługa jego niekomercyjnego podejścia do muzyki i szczerej miłości do tego, co robi. Wokalista podchodzi indywidualnie do każdego utworu. 

Warto zauważyć, że zespół After Party ma na swoim koncie same wielkie hity. W jednej chwili, gdy tylko pojawia się nowość od formacji, to automatycznie skazana jest na sukces. 

Z okazji 10-lecia zespołu, odbył się specjalny koncert w telewizji. Podczas uroczystości na scenie poza grupą After Party pojawiły się również inne wielkie zespoły, które na co dzień są zaprzyjaźnione z artystami. 

My oczywiście w imieniu całej redakcji disco-polo.info życzymy formacji After Party dalszych sukcesów. 

Przy okazji, macie swój ulubiony utwór od zespołu Patryka Pegzy?

Zobacz również: Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: AFTER PARTY - NA RAZIE SIĘ BAJERUJEMY
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  2. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  3. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!
  4. Niezwykła premiera od Teresy Werner! Szlagierowa diva stworzyła hit, który pokocha cała Polska!
  5. Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'
  6. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami