2020-02-18T07:30:00+01:00 Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/uwielbiany-wokalista-porzuci-disco-polo-zaspiewa-po-hiszpansku-1581518092.jpg

Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?!

Redakcja , 18 Luty 2020  07:30
Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalista skradł serca fanów muzyki tanecznej kilka lat temu, gdy rozbrzmiała jego pierwsza muzyczna propozycja. Arek Braxton znacząco wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców disco polo.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

W historii muzyki tanecznej sytuacja, o jakiej zdecydował się poinformować artysta, nigdy wcześniej nie miała miejsca. Na pewno będziecie zaskoczeni tym wyznaniem.

Arek Braxton nie jest typowym przedstawicielem świata disco polo. Oczywiście tworzy muzykę taneczną, ale jest bardziej ukierunkowany na gatunek pop. Do jego największych hitów zalicza się „Jest ok” , „Tropikalna” i „Tylko jedną noc”. Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim.

Czyżby Arek planował wyjechać z Polki na rzecz wielkiej kariery zagranicznej? Bez obaw, wiemy że wokalista ma również w planach inne projekty muzyczne, które są związane z disco polo w Polsce.

Co więcej, Arek już niedługo wystąpi z innym wykonawcą ze świata muzyki tanecznej, ale zanim duet, to najpierw nowość w języku hiszpańskim.

Domyślacie się o czym będzie opowiadać piosenka Arka w obcym języku?

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Do sieci trafiła gorąca składanka hitów disco polo! To najlepsze przeboje muzyki tanecznej
  2. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  4. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  5. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  6. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  7. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  8. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami