Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-18T07:30:00+01:00 Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/uwielbiany-wokalista-porzuci-disco-polo-zaspiewa-po-hiszpansku-1581518092.jpg
Reklama

Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?!

Redakcja , 18 Luty 2020  07:30
Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim

Reklama

Wokalista skradł serca fanów muzyki tanecznej kilka lat temu, gdy rozbrzmiała jego pierwsza muzyczna propozycja. Arek Braxton znacząco wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców disco polo.

Zobacz również: Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

W historii muzyki tanecznej sytuacja, o jakiej zdecydował się poinformować artysta, nigdy wcześniej nie miała miejsca. Na pewno będziecie zaskoczeni tym wyznaniem.

Arek Braxton nie jest typowym przedstawicielem świata disco polo. Oczywiście tworzy muzykę taneczną, ale jest bardziej ukierunkowany na gatunek pop. Do jego największych hitów zalicza się „Jest ok” , „Tropikalna” i „Tylko jedną noc”. Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim.

Czyżby Arek planował wyjechać z Polki na rzecz wielkiej kariery zagranicznej? Bez obaw, wiemy że wokalista ma również w planach inne projekty muzyczne, które są związane z disco polo w Polsce.

Co więcej, Arek już niedługo wystąpi z innym wykonawcą ze świata muzyki tanecznej, ale zanim duet, to najpierw nowość w języku hiszpańskim.

Domyślacie się o czym będzie opowiadać piosenka Arka w obcym języku?

Zobacz również: Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!
  2. Ukochana Dawida Narożnego jedną ręką karmi dziecko a drugą robi makijaż! Zdjęcie podbija internet! Wokalista zachwycony!
  3. Wokalistka disco polo w rozpaczy?! Jej smutne zdjęcie trafiło do sieci! Gwiazda nie wygląda na szczęśliwą!
  4. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej