Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?!

2020-02-18T07:30:00+01:00 Popularny wokalista pragnie porzucić disco polo na rzecz kariery zagranicznej?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/uwielbiany-wokalista-porzuci-disco-polo-zaspiewa-po-hiszpansku-1581518092.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim

Reklama

Wokalista skradł serca fanów muzyki tanecznej kilka lat temu, gdy rozbrzmiała jego pierwsza muzyczna propozycja. Arek Braxton znacząco wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców disco polo.

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

W historii muzyki tanecznej sytuacja, o jakiej zdecydował się poinformować artysta, nigdy wcześniej nie miała miejsca. Na pewno będziecie zaskoczeni tym wyznaniem.

Arek Braxton nie jest typowym przedstawicielem świata disco polo. Oczywiście tworzy muzykę taneczną, ale jest bardziej ukierunkowany na gatunek pop. Do jego największych hitów zalicza się „Jest ok” , „Tropikalna” i „Tylko jedną noc”. Wokalista zdradził podczas jednego z ostatnich wywiadów w radiu Wawa, że już niebawem ukaże się jego pierwszy utwór w języku hiszpańskim.

Czyżby Arek planował wyjechać z Polki na rzecz wielkiej kariery zagranicznej? Bez obaw, wiemy że wokalista ma również w planach inne projekty muzyczne, które są związane z disco polo w Polsce.

Co więcej, Arek już niedługo wystąpi z innym wykonawcą ze świata muzyki tanecznej, ale zanim duet, to najpierw nowość w języku hiszpańskim.

Domyślacie się o czym będzie opowiadać piosenka Arka w obcym języku?

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.