Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo ustąpi miejsca nowej artystce?

2020-04-19T13:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo ustąpi miejsca nowej artystce? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/patryk-pegza-ustapi-miejsca-nowej-artysce-1586984363.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pati.verner
Reklama


Życie gwiazd

Los bywa przewrotny. Na profilu wokalisty disco polo ukazało się zdjęcie, na którym Patryk jest wraz ze swoją rozśpiewaną, ukochaną córką

Reklama

Zespół After Party uklasyfikował się na samym szczycie najlepszych formacji disco polo, co oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem. Zespół After Party jest kojarzony z dobrą imprezą i słusznie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Oczywiście wiadomo, że nie samą zabawą żyje człowiek, o czym doskonale wie wokalista i lider zespołu, Patryk Pegza. W jego twórczości za każdym razem jest ukryty głębszy przekaz. Artysta zapytany kiedyś o to, czy nie chciałby płci pięknej w swoim zespole - odpowiedział, że członkowie After Party czują się dobrze i swobodnie w swoim towarzystwie i nie zamierzają zmieniać składu.

Jak widać, los bywa przewrotny. Ostatnio na profilu wokalisty ukazało się rozczulające zdjęcie, na którym Patryk jest wraz ze swoją rozśpiewaną, ukochaną córeczką Kają. Artysta muzyki tanecznej podpisał: - Następca rośnie. Wokalista disco polo raczej tego nie planował, że córka będzie chciała pójść w jego ślady. Jak widać, życie potrafi zaskakiwać.

Teraz, gdy Patryk więcej czasu spędza w domu i może poświęcić się nauce Kai, w doskonaleniu jej talentu wokalnego, być może po kwarantannie młoda córka Pegzy, zadebiutuje razem ze swoim tatą na scenie?

Chcielibyście zobaczyć wokalistę zespołu After Party razem z córką na koncercie?

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
  2. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!
  3. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.