2020-04-19T13:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo ustąpi miejsca nowej artystce? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/patryk-pegza-ustapi-miejsca-nowej-artysce-1586984363.jpg

Popularny wokalista disco polo ustąpi miejsca nowej artystce?

Redakcja , 19 Kwiecień 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny wokalista disco polo ustąpi miejsca nowej artystce?
Źródło zdjęć: facebook.com/pati.verner

Los bywa przewrotny. Na profilu wokalisty disco polo ukazało się zdjęcie, na którym Patryk jest wraz ze swoją rozśpiewaną, ukochaną córką

Reklama

Zespół After Party uklasyfikował się na samym szczycie najlepszych formacji disco polo, co oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem. Zespół After Party jest kojarzony z dobrą imprezą i słusznie.

Zobacz również: Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!

Oczywiście wiadomo, że nie samą zabawą żyje człowiek, o czym doskonale wie wokalista i lider zespołu, Patryk Pegza. W jego twórczości za każdym razem jest ukryty głębszy przekaz. Artysta zapytany kiedyś o to, czy nie chciałby płci pięknej w swoim zespole - odpowiedział, że członkowie After Party czują się dobrze i swobodnie w swoim towarzystwie i nie zamierzają zmieniać składu.

Jak widać, los bywa przewrotny. Ostatnio na profilu wokalisty ukazało się rozczulające zdjęcie, na którym Patryk jest wraz ze swoją rozśpiewaną, ukochaną córeczką Kają. Artysta muzyki tanecznej podpisał: - Następca rośnie. Wokalista disco polo raczej tego nie planował, że córka będzie chciała pójść w jego ślady. Jak widać, życie potrafi zaskakiwać.

Teraz, gdy Patryk więcej czasu spędza w domu i może poświęcić się nauce Kai, w doskonaleniu jej talentu wokalnego, być może po kwarantannie młoda córka Pegzy, zadebiutuje razem ze swoim tatą na scenie?

Chcielibyście zobaczyć wokalistę zespołu After Party razem z córką na koncercie?

Zobacz również: Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  2. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  3. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  4. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  5. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  6. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  7. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  8. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami