Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo poruszył temat śmierci! To powinni usłyszeć wszyscy!

2019-12-09T10:15:00+01:00 Popularny wokalista disco polo poruszył temat śmierci! To powinni usłyszeć wszyscy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/przepiekna-propozycja-prosto-z-gor-1575588938.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zapominamy, że wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi. Nieważne, czy pochodzimy z biednej rodziny czy mieszkamy w wielkiej willi z basenem

Reklama

Wacław Cieślik zaskoczył tą propozycją niemalże wszystkich. Szczera i niekomercyjna twórczość Kordiana może wzruszyć aż do łez.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!

WOBEC ŚMIERCI WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI!

Tego nikt się nie spodziewał. Wokalista disco polo nagrał przepiękną balladę, która swoją szczerością może rozczulać największego drwala. Kordian swoim utworem zatytułowanym „Wyścig z czasem” nakłania do refleksji i pokazuje, że wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi. Gnamy za rzeczami materialnymi, które są bardzo płytkie. 

Zapominamy, że wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi. Nieważne, czy pochodzimy z biednej rodziny czy mieszkamy w wielkiej willi z basenem.

Wacław Cieślik w branży disco polo znacznie się wyróżnia na tle pozostałych wykonawców z tego świata. Nie tylko dlatego, że jest artystą z gór, który tworzy muzykę taneczną, ale przede wszystkim dlatego, że w swojej twórczości porusza wiele tematów. W tym tego, który dotyczy śmierci, co nie jest popularne w muzyce rozrywkowej.

W końcu disco polo kojarzy nam się jedynie z dobrą imprezą i dla wielu osób nie ma tam miejsca, żeby się zatrzymać i rozmyślać nad sensem życia z pytaniem czy to co robię jest faktycznie przyszłościowe, a może płytkie?

Zobacz również: Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!

Zapominamy jednak, że życie jest bardzo ulotne i nie liczą się w nim rzeczy materialne, a relacje z ludźmi. Piosenka „Wyścig z czasem” jest strzałem w samo sedno. Powinni wysłuchać jej wszyscy, a zwłaszcza młodzi ludzie, którzy w gonitwie za pieniądzem zatracili prawdziwe wartości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  3. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.