Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista disco polo na skraju załamania nerwowego?!

2020-05-14T17:52:00+02:00 Popularny wokalista disco polo na skraju załamania nerwowego?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/bartek-d-bomb-na-skraju-zalamania-nerwowego-1589144696.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek
Reklama


Życie gwiazd

- „Dajcie już wrócić fryzjerom do ich zacnej pracy” apeluje popularny wokalista disco polo

Reklama

Wokalista doskonale znanego zespołu disco polo nie ukrywa, że jego wytrzymałość się kończy. Domaga się powrotu. Szczegóły poniżej!

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Lider i wokalista grupy D-Bomb, Bartek Padyasek mógłby uczyć nie tylko śpiewania. Zarówno muzyka, jak i triki fryzjerskie nie są mu obce. Artysta na każdym koncercie ma bujną fryzurę, co z pewnością nie należy do łatwych zadań.

Trudno jest się dziwić, iż wokalista zaczął się domagać, aby przywrócono salony fryzjerskie. W końcu ciężko jest ułożyć włosy, które są już zbyt długie. Oburzony Bartek napisał na swoim prywatnym koncie na Instagramie: - „Dajcie już wrócić fryzjerom do ich zacnej pracy”.

Chyba każdy z nas, zaczyna dopiero teraz tak naprawdę dostrzegać, jak bardzo uzależnieni jesteśmy od drugiego człowieka. Bez względu na wykształcenie bądź też wykonywany zawód. Ludzie nie są samowystarczalni, do czego nie bał się przyznać wokalista muzyki tanecznej, Bartek Padyasek.

Z pewnością ta przerwa od normalności dobrze nam zrobi, może w końcu ludzie zaczną doceniać pracę innych i przestaną się wywyższać.

Zobacz również: Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.