2021-04-19T20:49:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo wydaje fortunę na opłaty. Artysta zamieszkał w pałacu! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-gwiazdor-zamieszkal-w-palacu-wydaje-fortune-na-oplatyjpg.jpg

Popularny gwiazdor disco polo wydaje fortunę na opłaty. Artysta zamieszkał w pałacu!

Redakcja , 19 Kwiecień 2021  20:49
Popularny gwiazdor disco polo wydaje fortunę na opłaty. Artysta zamieszkał w pałacu!
Źródło zdjęć: facebook.com/EFFECTowni

Gigantyczne opłaty! Jeden żyrandol pochłania rocznie energię za ponad 5 tysięcy złotych


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Życie gwiazd disco polo nie zawsze usłane jest różami. Masa włożonej pracy niekoniecznie musi przynosić zamierzony efekt, a fundusze zainwestowane w karierę niekoniecznie muszą się zwrócić.

Zobacz również: Wielka tragedia w rodzinie gwiazdora disco polo! Marek Biedrzycki w żałobie, stracił ukochaną osobę!

GWIAZDOR DISCO POLO MIESZKA W PAŁACU

Są jednak wyjątki. Należy do nich Marek Biedrzycki, lider popularnej grupy Effect. Jego ciężka praca zaowocowała sporą popularnością, a ilość wyświetleń jego kawałków w internecie, niejednego może przyprawić o ból głowy. Nie ma bowiem osoby, która by nie znała słynnego “Sexoholika”, czy mega hitu “Bananowe skóry”.  Zarobione pieniądze Marek postanowił zainwestować w budowę domu, i to nie byle jakiego domu. Artysta zamieszkał bowiem w prawdziwym pałacu!

Od kilku tygodni na antenie stacji Disco Polo Music oglądać możemy nowy program “Czym chata bogata”, w którym podglądać możemy jak mieszkają nasi ulubieńcy. Pierwszym ochotnikiem, który wpuścił kamerę do swojego domu na obrzeżach Białegostoku był Marek Biedrzycki, lider formacji Effect.

Jak się okazało “dom” Marka Biedrzyckiego, to posiadłość zajmująca ok. 600 m kwadratowych powierzchni, a działka na której stoi ma 2000 m2. Dom posiada dwie kondygnacje, a jego budowa zajęła Markowi około półtorej roku.

WOKALISTA DISCO POLO PŁACI FORTUNĘ NA OPŁATY

Uwagę gospodarza programu skupił ogromy żyrandol sprowadzony z Hiszpanii, który warty jest mniej więcej tyle, co średniej klasy samochód. Żyrandol składa się z około osiemdziesięciu żarówek. Autorzy programu wyliczyli, że ów gigant oświetleniowy rocznie pochłania energię o wartości ponad 5 tys. zł! Warto dodać, że to cacko waży około 900 kg!

Wysprzątanie całej posiadłości zajmuje Markowi około 3 godzin. Znajduje się w niej także prywatne studio artysty, w którym powstają nowe przeboje grupy Effect.

Jak widać ciężka praca się opłaca. To chyba najpiękniejszy dom w całej branży disco polo!

Zobacz również: Dawid Narożny w jacuzzi z żoną. Tak gwiazdor disco polo odreagowuje przykrą sytuację podpalenia swojej podobizny?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: EFFECT - W AUCIE MUZA GRA
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  2. Zespół Moment odświeżył swój wielki przebój disco polo! Nowa wersja przebije popularny oryginał?!
  3. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  4. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  5. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  6. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  7. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!
  8. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami