Reklama


Reklama

Popularny gwiazdor disco polo tłumaczy jak czytać Biblię!

2020-06-09T15:35:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo tłumaczy jak czytać Biblię! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/szok-gwiazdor-disco-polo-tlumaczy-jak-czytac-biblie-1591462186.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Odbiorcy, którzy podzielają zdanie gwiazdy disco polo mogą czerpać z jego nagrań wiele cennych informacji

Reklama

W świecie disco polo często możemy obserwować nowe wyzwania, z jakimi mierzą się gwiazdy. Zazwyczaj, chodzi o jakiś rodzaj innych niż muzyczne zainteresowania np. wędkarstwo, czy malarstwo.

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Czasami zdarza się jednak, że artyści szokują gatunkiem nowo odkrytych pasji. Tak było w przypadku Geska, idola znanego z dużych estradowych scen, ale również z bardziej kameralnych przyjęć, typu wesela. Niedawno informowaliśmy o kolejnym, świeżym projekcie, którym postanowił zająć się artysta.

Założył całkiem nowy kanał muzyczny, przeznaczony dla osób szukających Boga i chcących rozwijać swoją wiarę. Powstało już kilka takich produkcji. Pierwsza była najbardziej intymną. Gwiazdor dał świadectwo nawróconego muzyka. W najnowszym filmie, Gesek tłumaczy w jaki sposób należy czytać Pismo Święte.

Jest to swego rodzaju kurs dla zainteresowanych tematem kultu. Wokalista zdaje się być bardzo uduchowioną osobą. Odbiorcy, którzy podzielają zdanie gwiazdy, mogą czerpać z jego nagrań wiele cennych informacji.

Trzeba przyznać, że rozpoczęcie takiej ścieżki kariery, wymagało od Łukasza wielkiej odwagi i determinacji. Trzymamy kciuki za dalszy, religijny rozwój muzyka.

A Wam jak podobają się filmy Geska?

Zobacz również: Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!

Jak czytać Pismo Święte - Biblię

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.