Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny gwiazdor disco polo tłumaczy jak czytać Biblię!

2020-06-09T15:35:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo tłumaczy jak czytać Biblię! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/szok-gwiazdor-disco-polo-tlumaczy-jak-czytac-biblie-1591462186.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Odbiorcy, którzy podzielają zdanie gwiazdy disco polo mogą czerpać z jego nagrań wiele cennych informacji

Reklama

W świecie disco polo często możemy obserwować nowe wyzwania, z jakimi mierzą się gwiazdy. Zazwyczaj, chodzi o jakiś rodzaj innych niż muzyczne zainteresowania np. wędkarstwo, czy malarstwo.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Czasami zdarza się jednak, że artyści szokują gatunkiem nowo odkrytych pasji. Tak było w przypadku Geska, idola znanego z dużych estradowych scen, ale również z bardziej kameralnych przyjęć, typu wesela. Niedawno informowaliśmy o kolejnym, świeżym projekcie, którym postanowił zająć się artysta.

Założył całkiem nowy kanał muzyczny, przeznaczony dla osób szukających Boga i chcących rozwijać swoją wiarę. Powstało już kilka takich produkcji. Pierwsza była najbardziej intymną. Gwiazdor dał świadectwo nawróconego muzyka. W najnowszym filmie, Gesek tłumaczy w jaki sposób należy czytać Pismo Święte.

Jest to swego rodzaju kurs dla zainteresowanych tematem kultu. Wokalista zdaje się być bardzo uduchowioną osobą. Odbiorcy, którzy podzielają zdanie gwiazdy, mogą czerpać z jego nagrań wiele cennych informacji.

Trzeba przyznać, że rozpoczęcie takiej ścieżki kariery, wymagało od Łukasza wielkiej odwagi i determinacji. Trzymamy kciuki za dalszy, religijny rozwój muzyka.

A Wam jak podobają się filmy Geska?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Jak czytać Pismo Święte - Biblię

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!
  3. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.