Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-07T18:03:00+01:00 Popularny gwiazdor disco polo - Czadoman schudł w miesiąc 10 kg! Artysta zdradził szczegóły niezwykłej m https://disco-polo.info/uploads/news/magiczna-dieta-gwiazdora-disco-polo-chudnie-w-zatrwazajacym-tempiejpg.jpg
Reklama

Popularny gwiazdor disco polo - Czadoman schudł w miesiąc 10 kg! Artysta zdradził szczegóły niezwykłej metamorfozy!

Redakcja , 07 Marzec 2021  18:03
Popularny gwiazdor disco polo - Czadoman schudł w miesiąc 10 kg! Artysta zdradził szczegóły niezwykłej metamorfozy!
Źródło zdjęć: facebook.com/CZADOMAN
Reklama

Paweł Dudek znany wszystkim jako Czadoman w ciągu jednego miesiąca schudł niemal 10kg

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy disco polo, przykładają wagę do swojej aparycji. Ciągła obecność na świeczniku, zmusza artystów do dobrania perfekcyjnej garderoby, odpowiedniego makijażu, czy znakomitej formy fizycznej.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

To ostatnie przydaje się także podczas wyczerpujących występów scenicznych. Niemal godzinne śpiewanie wraz z rytmicznym poruszaniem się, wymaga odpowiedniej kondycji. Jeden z gwiazdorów disco polo postanowił zadbać o swoją sylwetkę. Efekty przekroczyły oczekiwania. Wokalista pochwalił się rezultatem w sieci.

GWIAZDOR DISCO POLO SCHUDŁ W MIESIĄC 10 KG

Paweł Dudek, to doskonale znany w branży artysta, występujący pod pseudonimem Czadoman. Jeszcze niedawno sylwetka artysty nieco odbiegała od powszechnie przyjętej figury superbohatera. Wokalista już wcześniej miewał jednak sposoby na pojawienie się "kratki" na brzuchu (kilka miesięcy temu na filmiku dodanym na instagramie, włożył koszulkę imitującą umięśniony tors), ale teraz postawił na efekt bardziej trwały. Jak poinformował na swoim profilu, w ciągu jednego miesiąca schudł niemal 10kg!

Piosenkarz potwierdził wynik, dodając zdjęcie wagi "przed" i "po". Szokujący rezultat jest efektem zredukowania kolorii i treningu, z częstotliwością 3 razy w tygodniu - takie informacje Paweł zamieścił w komentarzu pod postem:

"...Spełniłem tylko dwa punkty: 1. Zmniejszyłem koryto o jakieś 30%. 2. Trzy razy w tygodniu robię półtorej godziny z trenerem na siłowni.".

Gratulujemy oczekiwanych rezultatów i życzymy dalszych, treningowych sukcesów.

Zobacz również: Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!

Reklama
Zobacz teledysk: CZADOMAN - Chodź na Barana
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!
  2. Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!
  3. Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii
  4. Gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta pokazał zdjęcie i zdradził imię dziecka!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej