Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-14T13:31:00+02:00 Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/znana-formacja-blisko-kolejnego-sukcesu-kolejny-milion-wpadnie-na-konto-top-girls-1599435255.jpg
Reklama

Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Redakcja , 14 Wrzesień 2020  13:31
Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Fani z radością przyjęli tę informację!

Reklama

Fani są bardzo oddani swoim ulubionym zespołom. Świadczą o tym liczne, pozytywne komentarze w sieci. To zaangażowanie budzi podziw w świecie disco polo i przekłada się na niesamowite wyniki!

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Jednym z zespołów, który posiada ogromne wsparcie fanów jest formacja Top Girls. Popularne "Topki" są bardzo zżyte ze swoimi obserwatorami, dlatego też często dzielą się w sieci informacjami ze swojego prywatnego życia w social mediach, niejako przybliżając się do oddanych fanów. Dzięki temu sympatycy zespołu bardzo mocno angażują się w popularyzowanie utworów "Topek".

Z radością informujemy, że dzięki cudownym fanom utwór Top Girls o tytule "Lubię Cię mieć" przekroczył magiczny próg 2 milionów odsłon na YouTube! To ogromny sukces!

Wsparcie to ogromna moc dająca siłę do dalszego działania. Bardzo cieszymy się, że to własnie w świecie disco polo mamy do czynienia z oddaną publiką. Jeśli jeszcze nie znacie najnowszej propozycji od Top Girls, czas to nadrobić! Znajdziecie ją poniżej!

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  2. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  3. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  4. Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej