2021-12-20T13:00:00+01:00 Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości! https://disco-polo.info/uploads/news/popularne-gwiazdy-disco-polo-planuja-wspolny-duet-wymowne-zdjecie-nie-pozostawia-watpliwoscijpg.jpg

Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!

Redakcja , 20 Grudzień 2021  13:00
Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official/

Artyści planują nagranie wspólnego kawałka! Znając temperament obojga wykonawców, to może być prawdziwa muzyczna petarda


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Znając temperament obojga wykonawców disco polo, to może być prawdziwa muzyczna petarda!

Zobacz również: Dramat artystki! Samolot odleciał bez znanej wokalistki disco polo! Etna tłumaczy co się stało!

Jeśli dwoje znanych artystów łączy swoje siły to musi wyjść z tego coś naprawdę ciekawego. W końcu jak mówi znane powiedzenie - “co dwie głowy, to nie jedna”!

Monika Chwajoł to znana wokalistka disco polo, która swoją medialną karierę rozpoczęła od udziału w popularnym show stacji TTV - “Królowe życia”. Od zakończenia programu minęło już trochę czasu, a o artystce nadal jest głośno!

Reklama

Monika Chwajoł opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zapozowała z najpopularniejszym Góralem disco polo! Mowa oczywiście o Kordianie, którego hity takie jak: “Wina dzban”, “Oczy czarne oczy”, czy “Czy lubię wracać” pokochali fani w całej Polsce!

Monika Chwajoł w duecie z Kordianem?! Artyści nagrywają wspólny utwór!

Nasza bohaterka odwiedziła Kordiana w jego słynnym ranczo “U Wacka”. Cudowna gwiazda disco polo została przyjęta przez niego jak prawdziwa królowa. Utalentowany Góral oprowadził artystkę po zakamarkach swojego “zamku”. Monika była pod ogromnym wrażeniem tego co tam zobaczyła!

Reklama

Okazuje się jednak, że cudowna wokalistka disco polo nie pojechała do Kordiana jedynie w celach turystycznych! Artyści planują nagranie wspólnego kawałka! Znając temperament obojga wykonawców, to może być prawdziwa muzyczna petarda!

Monika i Kordian przyłapani w studiu nagraniowym tryskają dobrym humorem. Wygląda więc na to, że ich współpraca przebiega jak najbardziej pomyślnie!

Zobacz również: Gesek w szczerym wyznaniu i z gorącą premierą! 'Kocham Polki" to nowy hymn mężczyzn?

 

Reklama
Plik Monika Chwajoł - Kordian (1).jpg_2..jpg
Plik Monika Chwajoł - Kordian (3).jpg_1..jpg
Plik Monika Chwajoł - Kordian (2).jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  2. MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!
  3. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  4. Wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! Barbara Pędrak z formacji Lili oczarowała tym internautów!
  5. Huczne urodziny Pauliny z Energy Girls! Gwiazda czaruje w gorącej stylizacji | ZDJĘCIA
  6. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  7. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  8. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami