2020-02-02T13:15:00+01:00 Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/camasutra-brak-tytulu-1580159903.jpg

Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł!

Redakcja , 02 Luty 2020  13:15
Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Godzenie macierzyństwa ze śpiewaniem uważam za ogromny sukces. Ale nie byłby on możliwy, gdyby nie wsparcie

Reklama

Nigdy nie zastanawiała się nad tym, jak zmieni się jej życie po urodzeniu Zosi i Stasia. Małgorzata Główka, czyli popularna Cama-Sutra wiedziała, że bliźniaki postawią dom do góry nogami i konieczne stanie się łączenie obowiązków zawodowych z potrzebami rodziny.

Jednak ze sceny rezygnować nie zamierzała i… dopięła swego. – Godzenie macierzyństwa ze śpiewaniem uważam za ogromny sukces. Ale nie byłby on możliwy, gdyby nie wsparcie męża Mateusza, moich dziadków, rodziców i siostry oraz teściów. Czuję, że nie jestem sama, a to ważne przy dwójce maluchów – podkreśla artystka w rozmowie z „Na żywo”.

Życie według kalendarza

Dzięki pomocy bliskich młoda gwiazda mogła stanąć na scenie zaledwie miesiąc po porodzie. – Kocham występy przed publicznością. Sprawiają, iż czuję, że żyję. Ale to narodziny synka i córeczki dodały mi skrzydeł – wyznaje Małgosia.

Aby nie stracić tego szczęścia, wokalistka robi wszystko, by mieć jak najwięcej czasu dla swoich bliskich. Trzeba mieć mądrze zorganizowane dni. Planowanie z wyprzedzeniem to konieczność. Na najbliższy rok do kalendarza wpisałam już występy na wielu galach i koncertach – zapewnia piosenkarka.

Zamierza też niebawem zaskoczyć wszystkich „Wyznaniem”. Klip do niego będzie realizowany pod koniec stycznia lub na początku lutego zapowiada. Zapytana o plany prywatne, mówi z uśmiechem: „Będę jak najlepszą żoną dla męża i mamą dla Zosi i Stasia. Resztę zostawiam życiu. Pewnych sytuacji nie przewidzę, poradzę sobie z nimi na bieżąco”.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  2. Kuba Urbański - Playboys przekazał wieści o stanie swojego zdrowia po bardzo groźnym wypadku! Fani disco polo wstrzymali oddech!
  3. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  4. Piękna wokalistka disco polo pokazała głęboki dekolt ! Gwiazda wygląda jak milion dolarów!
  5. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  6. Szokujące zdjęcia Magdaleny Narożnej! Gwiazda disco polo pokazała się w samej bieliźnie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami