2020-02-02T13:15:00+01:00 Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/camasutra-brak-tytulu-1580159903.jpg

Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł!

Redakcja , 02 Luty 2020  13:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularna wokalistka zdobyła się na odważne wyznanie! Narodziny bliźniaków dodały jej skrzydeł!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official

Godzenie macierzyństwa ze śpiewaniem uważam za ogromny sukces. Ale nie byłby on możliwy, gdyby nie wsparcie

Reklama

Nigdy nie zastanawiała się nad tym, jak zmieni się jej życie po urodzeniu Zosi i Stasia. Małgorzata Główka, czyli popularna Cama-Sutra wiedziała, że bliźniaki postawią dom do góry nogami i konieczne stanie się łączenie obowiązków zawodowych z potrzebami rodziny.

Jednak ze sceny rezygnować nie zamierzała i… dopięła swego. – Godzenie macierzyństwa ze śpiewaniem uważam za ogromny sukces. Ale nie byłby on możliwy, gdyby nie wsparcie męża Mateusza, moich dziadków, rodziców i siostry oraz teściów. Czuję, że nie jestem sama, a to ważne przy dwójce maluchów – podkreśla artystka w rozmowie z „Na żywo”.

Życie według kalendarza

Dzięki pomocy bliskich młoda gwiazda mogła stanąć na scenie zaledwie miesiąc po porodzie. – Kocham występy przed publicznością. Sprawiają, iż czuję, że żyję. Ale to narodziny synka i córeczki dodały mi skrzydeł – wyznaje Małgosia.

Aby nie stracić tego szczęścia, wokalistka robi wszystko, by mieć jak najwięcej czasu dla swoich bliskich. Trzeba mieć mądrze zorganizowane dni. Planowanie z wyprzedzeniem to konieczność. Na najbliższy rok do kalendarza wpisałam już występy na wielu galach i koncertach – zapewnia piosenkarka.

Zamierza też niebawem zaskoczyć wszystkich „Wyznaniem”. Klip do niego będzie realizowany pod koniec stycznia lub na początku lutego zapowiada. Zapytana o plany prywatne, mówi z uśmiechem: „Będę jak najlepszą żoną dla męża i mamą dla Zosi i Stasia. Resztę zostawiam życiu. Pewnych sytuacji nie przewidzę, poradzę sobie z nimi na bieżąco”.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  2. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  3. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  4. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  5. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  6. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  7. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  8. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami