Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna wokalistka disco polo znów szokuje! Tym razem przesadziła?!

2019-02-02T20:52:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo znów szokuje! Tym razem przesadziła?! https://disco-polo.info/Upload/articles/

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Małgorzata Godlewska
Reklama


Życie gwiazd

Fala negatywnych komentarzy pojawiła się na jej profilu!

Reklama

W świecie muzyki disco polo nie brakuje kontrowersyjnych postaci. Każdy wokalista, czy wokalistka mają swój pomysł na zaprezentowanie swojej osoby fanom. Niektórzy wynajmują najlepsze firmy do kręcenia teledysku, produkcją u najlepszych producentów. Inni pokazują dużo prywatnego życia, a jeszcze inni pokazują swoje ciało.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Małgorzata Godlewska najbardziej kontrowersyjna wokalistka disco polo nie pozwala o sobie zapomnieć. Cały czas na jej profilu pojawiają się gorące zdjęcie, które wywołują fale komentarzy. Czasem fotki są na bardzo gorące, a te wywołują ogromną ilość hejtu. 

Zaprezentowane zdjęcia powyżej to tylko namiastka tego co możemy zobaczyć o Godlewskiej. Mimo, że większość komentarzy mają wydźwięk negatywny nie brakuje również tych pozytywnych.

A Wam jak się podobają zdjęcia wokalistki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.