2020-11-11T09:50:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/to-jej-wielki-sukces-1603711808.jpg

Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?!

Redakcja , 11 Listopad 2020  09:50
Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?!
Źródło zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

tamtejsi DJ-e zwrócili się do naszego zespołu o udostępnienie wokali do moich kolejnych dwóch przebojów - przyznała gwiazda disco polo

Reklama

Nie mogła uwierzyć, kiedy niedawno zobaczyła w internecie film ukazujący, jak tysiące Chińczyków bawią się na dyskotece przy jej piosence „Tego chcesz”. – Wielokrotnie zdarzało nam się grać ten utwór za granicą – dla Polonii w Szwajcarii, Niemczech czy Anglii, ale zdziwiłam się, że tak bardzo spodobał się również w Azji – przyznaje w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” Małgorzata Główka, czyli popularna CamaSutra, i dodaje z uśmiechem: „Wiem, że ostatnio tamtejsi DJ-e zwrócili się do naszego zespołu o udostępnienie wokali do moich kolejnych dwóch przebojów.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem!

Najpewniej już wkrótce Chińczycy będą tańczyć przy nowych, klubowych wersjach piosenek „Daję Ci to, co mam” oraz „Porwij mnie”. Kilka lat temu na azjatyckim rynku wielkie sukcesy odnosiła też polska grupa – Bayer Full. Sławomir Świerzyński tamten czas wspomina z nostalgią.

Tym bardziej, że jak kiedyś podkreślał, traktowano go w Azji jak cesarza. – Do trasy koncertowej, jaką tam zagrałem, musiałem przygotowywać się przez rok. Tyle trwało, nim moje piosenki zostały przetłumaczone na chiński i później na mandaryński. Potem nagrywałem wokale i uczyłem się języka – wspomina w rozmowie z nami lider Bayer Full.

Artysta z rozbawieniem opowiada też, jak godzinami próbował właściwie wymawiać chińskie głoski. – Ostatecznie tej mowy się nie nauczyłem. Za to trochę ją rozumiem – przyznaje ze śmiechem.

Małgosia Główka, która prywatnie jest żoną trenera siatkówki Mateusza Grabdy i mamą rocznych bliźniaków – Stasia i Zosi, na razie w zagraniczną trasę się nie wybiera. Jak podkreśla, zbyt wiele spraw trzyma ją w Polsce.

– Nie przygotowuję koncertów w Chinach. Na razie wolę poprzestać na domowych zajęciach i rozwijaniu kariery w Polsce. Ale to miłe zobaczyć tłumy ludzi w Azji, które bawią się do moich piosenek – wyznaje gwiazda.

Zobacz również: Gorąca premiera od popularnej pary disco polo! W klipie aż kipi miłością! Fani komentują!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk – Akcent przeżywa prawdziwy dramat! Bliska osoba gwiazdora disco polo walczy o życie!
  2. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  3. Uwielbiana królowa disco polo podwinęła sukienkę i pokazała najpiękniejsze nogi w branży! To niesamowity widok!
  4. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!
  5. Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!
  6. Żona Sławomira skradła całe show?! Przepiękna Magdalena Kajrowicz zachwyca dekoltem do pasa! Fani pod wrażeniem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami