2020-11-11T09:50:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?! tamtejsi DJ-e zwrócili się do naszego zespołu o udostępnienie wokali do moich kolejnych dwóch przebojów - przyznała gwiazda disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/to-jej-wielki-sukces-1603711808.jpg Disco-Polo.info

Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?!


tamtejsi DJ-e zwrócili się do naszego zespołu o udostępnienie wokali do moich kolejnych dwóch przebojów - przyznała gwiazda disco polo

Autor: Goliat, 11 Listopad 2020  09:50
Źródło zdjęć: facebook.com/NaszeMelodieMagazyn
Popularna wokalistka disco polo zdecyduje się na wielką karierę w Chinach?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowy Hit Ten Gość: „Kreska” z Niesamowitym Teledyskiem! Zobacz, Kim Jest Ta Tajemnicza Brunetka!
 2. Koncert Charytatywny 'Dance ma sens' na rzecz Piotrusia! Zagrają gwiazdy disco polo i nie tylko!
 3. Mega premiera: Karolina Dziubińska - Juan De Marco! Najlepszy debiut w disco w tym roku?
Reklama

Nie mogła uwierzyć, kiedy niedawno zobaczyła w internecie film ukazujący, jak tysiące Chińczyków bawią się na dyskotece przy jej piosence „Tego chcesz”. – Wielokrotnie zdarzało nam się grać ten utwór za granicą – dla Polonii w Szwajcarii, Niemczech czy Anglii, ale zdziwiłam się, że tak bardzo spodobał się również w Azji – przyznaje w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” Małgorzata Główka, czyli popularna CamaSutra, i dodaje z uśmiechem: „Wiem, że ostatnio tamtejsi DJ-e zwrócili się do naszego zespołu o udostępnienie wokali do moich kolejnych dwóch przebojów.

Zobacz również: Wypadek zespołu Playboys podczas powrotu z koncertu - co się wydarzyło?

Najpewniej już wkrótce Chińczycy będą tańczyć przy nowych, klubowych wersjach piosenek „Daję Ci to, co mam” oraz „Porwij mnie”. Kilka lat temu na azjatyckim rynku wielkie sukcesy odnosiła też polska grupa – Bayer Full. Sławomir Świerzyński tamten czas wspomina z nostalgią.

Tym bardziej, że jak kiedyś podkreślał, traktowano go w Azji jak cesarza. – Do trasy koncertowej, jaką tam zagrałem, musiałem przygotowywać się przez rok. Tyle trwało, nim moje piosenki zostały przetłumaczone na chiński i później na mandaryński. Potem nagrywałem wokale i uczyłem się języka – wspomina w rozmowie z nami lider Bayer Full.

Artysta z rozbawieniem opowiada też, jak godzinami próbował właściwie wymawiać chińskie głoski. – Ostatecznie tej mowy się nie nauczyłem. Za to trochę ją rozumiem – przyznaje ze śmiechem.

Małgosia Główka, która prywatnie jest żoną trenera siatkówki Mateusza Grabdy i mamą rocznych bliźniaków – Stasia i Zosi, na razie w zagraniczną trasę się nie wybiera. Jak podkreśla, zbyt wiele spraw trzyma ją w Polsce.

– Nie przygotowuję koncertów w Chinach. Na razie wolę poprzestać na domowych zajęciach i rozwijaniu kariery w Polsce. Ale to miłe zobaczyć tłumy ludzi w Azji, które bawią się do moich piosenek – wyznaje gwiazda.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Roxaok powraca z hitem lata! "Dzień Kota" rozgrzeje każdą imprezę – musisz to zobaczyć!
 2. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 3. Mega Premiera: Effect & Albik – Nowy Hit "Wariatka", który podbije serca tego lata!
 4. Nowe alter-ego wokalistki disco polo?! Justyna „Dżasta” Góral zaskakuje premierową piosenką!
 5. PREMIERA! Skolim zachwyca nowym hitem "Posłuchaj Mała" - czy będzie to letni przebój?
 6. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!
 7. Iness w czerwonym bikini! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo podbijają Jej media i sieć!
 8. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie