2021-11-11T19:54:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze Syn znanej wokalistki disco polo jest na granicy z Białorusią! Gwiazda przerwała milczenie https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-przerwala-milczenie--poruszajace-slowa-wokalistki-trafily-do-sieci-na-granicy-z-bialorusia-jest-jej-synjpg.jpg Disco-Polo.info

Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze - jestem z Was dumna' Elwira Mejk


Syn znanej wokalistki disco polo jest na granicy z Białorusią! Gwiazda przerwała milczenie

Autor: Adam Begier, 11 Listopad 2021  19:54
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk
Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze - jestem z Was dumna' Elwira Mejk
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
 2. Bayer Full na żywo w znanym hicie "Marianna" ! Zobacz, jak rozpalili polską biesiadę!
 3. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
Reklama

  11 listopada to wyjątkowy dzień, który obchodzimy aby świętować odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów. Dziś obchodzimy je szczególnie, ponieważ w tle rozgrywają się niepokojące wydarzenia na granicy z Białorusią.

  Zobacz również: Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"

  W mediach sytuacja również jest napięta. Docierają do nas różne sygnały propagujące dezaprobatę dla polskich żołnierzy, które płyną także z ust popularnych celebrytów.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Trudno sobie wyobrazić, co w takiej sytuacji czują rodziny żołnierzy broniących granic RP. Elwira Mejk - liderka zespołu Mejk i matka jednego z żołnierzy przerwała milczenie! Gwiazda disco polo bardzo osobiście przeżywa dzisiejszy Dzień Niepodległości. Jej wrażliwe serce rozrywa żal i ogromna tęsknota za synem Filipem, walczącym w obronie granicy z Białorusią. Wokalistka wstrzymywała się z wypowiedzią, jednak dłużej nie zniosła zniewagi w kierunku polskich żołnierzy.

  Elwira Mejk - liderka zespołu Mejk i matka jednego z żołnierzy przerwała milczenie!

  Chwilę temu do sieci trafił poruszający wpis, w którym wokalistka wyraża swój szacunek do obrońców naszych granic, a także uświadamia jak wyczerpująca jest warta, ponieważ każdy z żołnierzy posiada uczucia i widząc, co się dzieje musi je poskramiać aby być skutecznym i godnie służyć Polsce.

  Gwiazda zwraca uwagę również na to, że dzięki posterunkowi żołnierzy, my możemy spokojnie funkcjonować, wiedząc, że nasze granice są chronione i ktoś ponosi odpowiedzialność za stabilizację w kraju. Podkreśla także, że boli ją serce, kiedy słyszy oszczerstwa w kierunku mundurowych, i prosi „nie pozwólmy innym pluć na mundur”.

  Również mnie poruszają zniesławiające wpisy nt służb granicznych. Milczałam, teraz powiem. Własnie dziś, w Dzień Niepodleglisci.
  Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią.
  Widzi i słyszy, co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powsciagliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowa.
  Ja - Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa sie w pasie przygranicznym, a ktorej my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu, i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron.
  Co mogę zrobić ?
  Do sortowni PCK w Lublinie wysłałam paczkę z odzieżą i słodyczami dla dzieci. Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny. Smuci mnie tylko to, ze ludzie w lasach nieświadomie stali się żywą bronią przeciwko stabilizacji pokoju.
  Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur !
  Żołnierze - jestem z Was dumna !
  Matka jednego z Was. 

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Elwira jest niezwykle mądrą i rozsądną kobietą, nie czeka z założonymi rękami, tylko stara się pomóc, jak tylko jest w stanie. Do sortowni PCK w Lublinie przekazała ubrania i słodycze dla dzieci i napisała: „Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny”.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Mejk - żołnierz - syn.jpg_0..jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy Hit disco polo na Horyzoncie: Shantel Prezentuje "Usta"! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Kinga Zawodnik nagrywa nowy klip! Podbija świat disco polo?
  3. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
  4. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
  5. Gorący duet gwiazd disco polo! Spike & Midix podbijają serca fanów nowym hitem „Pamiętam Twoją Twarz”!
  6. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  7. Zespół Defis w nowym stylu! Czy "Tylko dla Takiej" stanie się przebojem lata?
  8. Ten Hit disco polo znają wszyscy! Śpiewał go Marek Żurobski Domino - posłuchajcie, jak brzmi w nowej wersji!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie