2021-11-11T19:54:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze - je https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-przerwala-milczenie--poruszajace-slowa-wokalistki-trafily-do-sieci-na-granicy-z-bialorusia-jest-jej-synjpg.jpg

Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze - jestem z Was dumna' Elwira Mejk

Redakcja , 11 Listopad 2021  19:54
Popularna wokalistka disco polo przerwała milczenie! Na granicy z Białorusią jest jej syn 'Żołnierze - jestem z Was dumna' Elwira Mejk
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk

Syn znanej wokalistki disco polo jest na granicy z Białorusią! Gwiazda przerwała milczenie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

11 listopada to wyjątkowy dzień, który obchodzimy aby świętować odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów. Dziś obchodzimy je szczególnie, ponieważ w tle rozgrywają się niepokojące wydarzenia na granicy z Białorusią.

Zobacz również: Niezwykle piękna żona uwielbianego wokalisty disco polo zachwyca uśmiechem i cudownym zdjęciami! Gwiazda niedawno została mamą!

W mediach sytuacja również jest napięta. Docierają do nas różne sygnały propagujące dezaprobatę dla polskich żołnierzy, które płyną także z ust popularnych celebrytów.

Reklama

Trudno sobie wyobrazić, co w takiej sytuacji czują rodziny żołnierzy broniących granic RP. Elwira Mejk - liderka zespołu Mejk i matka jednego z żołnierzy przerwała milczenie! Gwiazda disco polo bardzo osobiście przeżywa dzisiejszy Dzień Niepodległości. Jej wrażliwe serce rozrywa żal i ogromna tęsknota za synem Filipem, walczącym w obronie granicy z Białorusią. Wokalistka wstrzymywała się z wypowiedzią, jednak dłużej nie zniosła zniewagi w kierunku polskich żołnierzy.

Elwira Mejk - liderka zespołu Mejk i matka jednego z żołnierzy przerwała milczenie!

Chwilę temu do sieci trafił poruszający wpis, w którym wokalistka wyraża swój szacunek do obrońców naszych granic, a także uświadamia jak wyczerpująca jest warta, ponieważ każdy z żołnierzy posiada uczucia i widząc, co się dzieje musi je poskramiać aby być skutecznym i godnie służyć Polsce.

Gwiazda zwraca uwagę również na to, że dzięki posterunkowi żołnierzy, my możemy spokojnie funkcjonować, wiedząc, że nasze granice są chronione i ktoś ponosi odpowiedzialność za stabilizację w kraju. Podkreśla także, że boli ją serce, kiedy słyszy oszczerstwa w kierunku mundurowych, i prosi „nie pozwólmy innym pluć na mundur”.

Również mnie poruszają zniesławiające wpisy nt służb granicznych. Milczałam, teraz powiem. Własnie dziś, w Dzień Niepodleglisci.
Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią.
Widzi i słyszy, co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powsciagliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowa.
Ja - Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa sie w pasie przygranicznym, a ktorej my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu, i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron.
Co mogę zrobić ?
Do sortowni PCK w Lublinie wysłałam paczkę z odzieżą i słodyczami dla dzieci. Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny. Smuci mnie tylko to, ze ludzie w lasach nieświadomie stali się żywą bronią przeciwko stabilizacji pokoju.
Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur !
Żołnierze - jestem z Was dumna !
Matka jednego z Was. 

Reklama

Elwira jest niezwykle mądrą i rozsądną kobietą, nie czeka z założonymi rękami, tylko stara się pomóc, jak tylko jest w stanie. Do sortowni PCK w Lublinie przekazała ubrania i słodycze dla dzieci i napisała: „Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny”.

Zobacz również: Znana wokalistka przyłapana podczas obowiązków domowych 'Pani domu jak z obrazka'. Internauci zachwyceni!

Reklama
Plik Mejk - żołnierz - syn.jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wygląda obłędnie! Cudowna wokalistka disco polo nie do poznania?! Gwiazda muzycznej estrady zmieniła wizerunek!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  3. Nowy image Małgosi Główki - Camasutra! Śliczna wokalistka disco polo zaprezentowała drapieżny makijaż i kuszącą kieckę!
  4. Znana wokalistka disco polo planuje powrót na scenę! Gwiazda zapowiedziała już NOWOŚĆ!
  5. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.
  6. Wszyscy mu zazdroszczą! Wielkie osiągnięcie Zenona Martyniuka! Nikt nie może pochwalić się takim sukcesem!
  7. Uwielbiany wokalista disco polo został nowym kapitanem piłkarskiej drużyny!
  8. Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami