Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna wokalistka disco polo nie do poznania! Ciężko odgadnąć kto jest na zdjęciu.

2020-05-18T20:51:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo nie do poznania! Ciężko odgadnąć kto jest na zdjęciu. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-nie-do-poznania-ciezko-odgadnac-kto-jest-na-zdjeciu-1589747435.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
Reklama


Życie gwiazd

Inny niż zwykle makijaż, fryzura i być może spojrzenie, sprawiły, że patrząc na fotkę artystki, bez żadnego opisu nie jesteśmy w pierwszej chwili

Reklama

Wszystkie kobiety, również te ze świata disco polo, są bardzo zmienne. Prawda stara jak świat, jest ciągle aktualna, jak żadna inna. Wielu z nas mówiąc o nieregularności wśród płci pięknej, ma na myśli raczej sferę umysłowo - duchową, ale piękne panie nie lubią być jednostajne najbardziej w wymiarze fizycznym.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Choć każda uroda jest nieprzeciętna i wyjątkowa, to szukanie oryginalności cały czas jest priorytetem i chyba to w dziewczynach kocha się najbardziej. Paula z zespołu Top Girls, swoim zdjęciem dała wyraz temu, że cecha zmienności definiuje ją bardzo mocno.

Śliczna wokalistka dodała fotografię, na której kompletnie nie jest podobna do siebie, chociaż wciąż wygląda znakomicie. Inny niż zwykle makijaż, fryzura i być może spojrzenie, sprawiły, że patrząc na fotkę artystki, bez żadnego opisu nie jesteśmy w pierwszej chwili w stanie stwierdzić, kto jest na zdjęciu.

Nie od dziś wiadomo, że wszystkie dziewczyny z Top Girls, to przepiękne i bardzo zmysłowe kobiety, zatem żadna, drobna zmiana nigdy nie wpłynie na ich wygląd negatywnie. Wręcz przeciwnie, każda nowa odsłona urody Angeliki, Justyny i Pauli, to gwarancja niebywale pięknego widoku dla każdego obserwatora.

Czekamy na kolejne zaskakujące, pozytywne odmiany.

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.