Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-18T20:51:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo nie do poznania! Ciężko odgadnąć kto jest na zdjęciu. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-nie-do-poznania-ciezko-odgadnac-kto-jest-na-zdjeciu-1589747435.jpg
Reklama

Popularna wokalistka disco polo nie do poznania! Ciężko odgadnąć kto jest na zdjęciu.

Redakcja , 18 Maj 2020  20:51
Popularna wokalistka disco polo nie do poznania! Ciężko odgadnąć kto jest na zdjęciu.
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
Reklama

Inny niż zwykle makijaż, fryzura i być może spojrzenie, sprawiły, że patrząc na fotkę artystki, bez żadnego opisu nie jesteśmy w pierwszej chwili

Reklama

Wszystkie kobiety, również te ze świata disco polo, są bardzo zmienne. Prawda stara jak świat, jest ciągle aktualna, jak żadna inna. Wielu z nas mówiąc o nieregularności wśród płci pięknej, ma na myśli raczej sferę umysłowo - duchową, ale piękne panie nie lubią być jednostajne najbardziej w wymiarze fizycznym.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Choć każda uroda jest nieprzeciętna i wyjątkowa, to szukanie oryginalności cały czas jest priorytetem i chyba to w dziewczynach kocha się najbardziej. Paula z zespołu Top Girls, swoim zdjęciem dała wyraz temu, że cecha zmienności definiuje ją bardzo mocno.

Śliczna wokalistka dodała fotografię, na której kompletnie nie jest podobna do siebie, chociaż wciąż wygląda znakomicie. Inny niż zwykle makijaż, fryzura i być może spojrzenie, sprawiły, że patrząc na fotkę artystki, bez żadnego opisu nie jesteśmy w pierwszej chwili w stanie stwierdzić, kto jest na zdjęciu.

Nie od dziś wiadomo, że wszystkie dziewczyny z Top Girls, to przepiękne i bardzo zmysłowe kobiety, zatem żadna, drobna zmiana nigdy nie wpłynie na ich wygląd negatywnie. Wręcz przeciwnie, każda nowa odsłona urody Angeliki, Justyny i Pauli, to gwarancja niebywale pięknego widoku dla każdego obserwatora.

Czekamy na kolejne zaskakujące, pozytywne odmiany.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze do bólu o koncertowaniu po alkoholu. Niektórzy mogą być mocno zaskoczeni.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  2. Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej