Reklama


Reklama

Ponętna kobieta w bieliźnie, przystojny wokalista i gorąca premiera disco polo! Zobaczcie teledysk zespołu Extazy!

2019-04-21T13:02:00+02:00 Ponętna kobieta w bieliźnie, przystojny wokalista i gorąca premiera disco polo! Zobaczcie teledysk zespołu Extazy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/ponetna-kobieta-w-bieliznie-przystojny-wokalista-i-goraca-premiera-disco-polo-zobaczcie-teledysk-zespolu-extazy-1555839104.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość pt. "Wciąż czekam"!

Reklama

Jedna z najbardziej wyczekiwanych i kontrowersyjnych premier w świecie disco polo jest już dostępna! Kamil Chludziński z formacji Extazy zaprezentował bardzo ponętny teledysk do piosenki pt. "Wciąż czekam".

Zobacz również: Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!

Grupa Extazy jest najbardziej uniwersalnym wokalistą w świcie muzyki tanecznej. W repertuarze Kamila znajdziemy mocne klubowe utwory jak i te bardziej romantyczne. To jedyny artysta disco polo, który potrafi odnaleźć się w każdym stylu. 

Nowość pt. "Wciąż czekam" to połączenie delikatnych klubowych beatów z romantycznym tekstem i bardzo ciekawym bardzo intrygującym teledyskiem. W klipie oprócz Kamila zobaczymy piękną ponętną kobietę, którą wielokrotnie widzimy w samej bieliźnie. Lider zespołu Extazy nie boi się odważnych scen w klipach co gwarantuje, że jego teledyski są bardzo często odważane w serwisie YouTube. Za realizację klipu do piosenki pt. "Wciąż czekam" odpowiada firma PN Media!

Wielu fanów disco polo twierdzi, że Extazy właśnie wypuścił jeden z najlepszych utworów w tym roku? Czy faktycznie tak jest?

Zobacz również: Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!

Oceńcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  2. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  3. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.